Skocz do zawartości

Samsung U900 Soul - problem z wyswietlaczem


dongi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam samsung u900 soul.

Ostatnio (4 dni temu) mialem problem z wyswietlaczem:

jakies zielone linie lataly po moim wyswietlaczu itd., a teraz jak wylaczylem telefon i ponownie wlaczylem, to ekran sie "odwrocil" w druga strone.

Teraz mam caly czarny ekran, nic nie chce mi sie wyswietlic. Prosze, w czym jest problem ? Tak okolo 2 miesiace temu, mialem problem z glosniakmi telefonu (nic nie bylo slychac) , w serwisie powiedzili, ze musze zmienic tasme. Zaplacilem 50 zl i mi zmienili i dzialal.

Czy ten aktualny problem tez ma cos zwiazane z tasma ? jak nie, to w czym jest problem ? Prosze o pomoc, wszystkie kontakty mam w telefonie, nie na karcie sim.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...

witam! odświeżam temat. Wymieniłem taśmę na oryginalną (dodam że robiłem to już kilka razy i tel działał), po wymianie telefon sie uruchamia ale ekran nadal pozostaje czary- świeci się tylko klawiatura i ekran dotykowy. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Źle wpięty wyświetlacz, wadliwa taśma, uszkodzony wyświetlacz.

Zareklamowałem taśmę i przysłali mi nową. Dalej to samo, wyświetlacz dotykowy świeci i działa a ekran telefonu czarny. Dodam że po podłączeniu mojej starej taśmy telefon sie włącza i ekran główny 'ożywa' ale widać same 'krzaki' no bo taśma kiepski i stara.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Hej , ja mam telefon Samsung Galaxy II, i miałam dokładnie ten sam problem na początku dziwne zielone linie latały po całym ekranie, potem czarny ekran i echo. Okazało się, że padł wyświetlacz-generalnie telefon do wymiany.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...