Skocz do zawartości

Nokia 5310 niemoge włączyć


Bover

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem ...

Mam nokie 5310 w której mam rozpierdzielony przycisk do włączania się.

Zaczeło sie od tego ,że klawisze słabo działały to zaczełem rozkręcać i poprawiać ... wkoncu przestal działac przycisk od włanczania i dalej rozkrecałem itp. i w ogóle odpadł i jest dupa da sie jakos włączyc ten telefon w inny sposób ??

Ogólnie to mam totalny nie fart do telefonów i bym go ze złosci o sciane rozpi******* ale mam tam ważne numery dane i smsy da sie cos z tym zrobic ? chociaz zeby raz sie wlączył ...

a działa napewno bo sie wyswietla jak podłączam do ładowania ...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Witam mam taki problem ...

Mam nokie 5310 w której mam rozpierdzielony przycisk do włączania się.

Zaczeło sie od tego ,że klawisze słabo działały to zaczełem rozkręcać i poprawiać ... wkoncu przestal działac przycisk od włanczania i dalej rozkrecałem itp. i w ogóle odpadł i jest dupa da sie jakos włączyc ten telefon w inny sposób ??

Ogólnie to mam totalny nie fart do telefonów i bym go ze złosci o sciane rozpi******* ale mam tam ważne numery dane i smsy da sie cos z tym zrobic ? chociaz zeby raz sie wlączył ...

a działa napewno bo sie wyswietla jak podłączam do ładowania ...

Nokia 5310 ? to jest ta chyba X-press Music ? jeżeli dobrze pamiętam to w tym telefonie żeby móc włączyć go trzeba wymieniać całą klawiaturę z ramką. Miałem ten telefon ostatnio i miałem ten sam problem ( brak włącznika ). Na innych forach piszą że da się go odpalić robiąc zwarcie dwóch odsłoniętych styków pod filtrami klawiatury, ale czy to działa to nie wiem nie próbowałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...