Skocz do zawartości

SONY ERICSSON K750i


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

przymierzam się do kupna tego foniku:

http://www.ceneo.pl/128388

Tani nie jest, też się przymierzam i przymierzam:)

Wszystko wygłada cacy - ładniutki telefon, dobry wyświetlacz, wiele fajnych funkcji , podobno niezły aparat itd. Praktycznie jestem zdecydowana, interesują mnie tylko jeszcze Wasze opinie - moze ktoś używa i napisze coś bardziej od siebie:)

Bedę wdzięczna!!

Odnośnik do odpowiedzi

hmm a nie lepiej poszukac na allegro?uzywane sa po 600-650 a nowke kupisz juz za ok 750 zl.Nigdy sie nie bawilem tym fonem ale slyszalem o nim bardzo dobre opinie.Ma prawie wszystko co potrzeba(niestety poza symbianem).Polecal bym sie jednak zastanowic nad 3230(ma wszystko to co k750i moze poza fleszem i jest nawet troche tansza a posiada symbian)

Odnośnik do odpowiedzi

Osttnio bawilem sie d750, a to to samo jest i powiem, ze nawet nice, ale ten wyswietlacz jakis taki maly. W ogole wszytskie sa male, bo ja mam spv ;) Ale jak dla mnie nic rewolucyjnego w nim nie ma, ale aparat jak na telefon nawet dobry. Jak Ci sie podoba to wez i bedziesz napewno heppi. Ale zastanow sie na w800, bo to tez to samo ;) ale ma lepsze sluchawki i karte 512 w zestawie, no chyba, ze Ci wyglad nie odpowiada. A jak chcesz to k750 na w800 moge przerobic. W w800 masz mozliwosc uzywania odtwarzacza mp3 bez uruchamiania modulu telefonu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...