Skocz do zawartości

Nokia N95 zwykla


sekacz19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumialosc.Dostalem propozycje kupna uzywanej nokii n95 zwyklej nie 8 gb za 250 zl.Telefon jest po wymianie wyswietlacza bo zostal przebity.Nic po za tym nie bylo w nim wymieniane-mialem wglad w karte gwarancyjna.Czy warta jest tych pieniedzy?Szukam czegos w tej cenie i na full wyposazonego i wlasnie ta spelnia moje wymagania(wifi aparat 5.0 gps i w ogole).Jak u niej z systemem?Wiem ze jest symbian ale podobno lepiej chodzi w tej niz w wersji 8 gb.Jak u niej z bateria?Dlugo trzyma?Glownie slucham muzyki i korzystam z internetu w telefonie.Prosze o jakis opis co za co przeciw lub jakas inna propozycje w cenie max 300 zl uzywana godna polecenia.Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

ja parę dni temu koledze sprzedałem jak nową N95 za 250 zł a ty chcesz kupić z wybitym wyświetlaczem odpuść sobie kupna

Dwa miesiace temu wyswietlacz byl WYMIENIONY na nowy w ramach gwarancji a telefon jest miesiac po gwarancji.

Odnośnik do odpowiedzi
Jak u niej z systemem?Wiem ze jest symbian ale podobno lepiej chodzi w tej niz w wersji 8 gb.Jak u niej z bateria?Dlugo trzyma?Glownie slucham muzyki i korzystam z internetu w telefonie.Prosze o jakis opis co za co przeciw lub jakas inna propozycje w cenie max 300 zl uzywana godna polecenia.Pozdrawiam

Podobno kolega kręci niezłe wałki. N95 zwykła jest dużo wolniejsza od wersji 8GB. Bateria trzyma 1-2 dni w porywach. Generalnie szału nie robi ale jeśli to na 100% oryginał to warto wydać na nią 250zł bo w tej cenie ciężko kupić coś lepszego.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

To jest oryginal w 100% ma wszystkie dokumenty potwierdzajace oryginalnosc.Baterie moze wymienie jak tak bedzie ona trzymac.Telefon byl uzywany przez 2 lata i glownie dzwoniono tylko z niego.Ja slyszalem ze 8 gb ma niestabilny soft niz zwykla-nie wiem jak zobacze to sie okaze.Jak na ta cene to warto wydac 250 zl bo ogladalem inne propozycje ale to nie to czego szukam-to jest odpowiedni telefon dla mnie.Softa moge samemu wgrac zawsze zaktualizowanego do najnowszej wersji wiec nie ma problemu.

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno kolega kręci niezłe wałki. N95 zwykła jest dużo wolniejsza od wersji 8GB. Bateria trzyma 1-2 dni w porywach. Generalnie szału nie robi ale jeśli to na 100% oryginał to warto wydać na nią 250zł bo w tej cenie ciężko kupić coś lepszego.

ja miałem tą N95 i bateria na miętko wytrzymywała 4 dni ponoś jakiś nowszy soft wydłuża działanie baterii to potwierdzam po swojej N95

Odnośnik do odpowiedzi

A soft zaktualizujesz przez NSU (Nokia Software Udpade) ;)

Boże broń przed NSU :P

Dobry sposób żeby ubić telefon (ja ostatnio stawiałem 5800 po próbie aktualizacji, coś ją odłączyło i już), z resztą najczęściej po wgraniu softa w ten sposób brakuje kilku rzeczy jak kalkulator czy Quickoffice.

Generalnie lepiej zaktualizować to Phoenixem czy Jaf'em (tutorial do Phoenixa znajdziesz w dziale Poradniki GSM na naszym forum) i mieć święty spokój, bo wszystko będzie tak jak powinno.

Odnośnik do odpowiedzi

A chcialem jeszcze zapytac o jedna rzecz.Wyczytalem w google ze zmiana softu w n95 na nowszy powoduje ze bateria trzyma dluzej.Czy to prawda?Mi wydaje sie ze to fake.A wiecie jak wgrac od nowa soft do tej nokii?Kumplowi padl-telefon wlacza sie i sam od razu restartuje.Jest tu jakis poradnik jak go wklepac od nowa?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...