Skocz do zawartości

co sądzicie o 6700 classic


luk6776

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie telefon nie wart swojej ceny. Plusy to na pewno solidna obudowa z metalu, dobry aparat fotograficzny ii tyle. GPS-u nie wykorzytasz bo nie ma systemu operacyjnego (np. Symbiana, Androida czy WM), nie ma wifi (za tą cenę powinien być), nie za wielki wyświetlacz. Podaj wymagania do telefonu to coś lepszego penie się znajdzie ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Nokia N95 8GB? Trochę gorzej wykonana, ale wszystko co chcesz posiada (6700 nie ma tyle ramu i nie ma akceleratora 3d). N95 do tego ma wifi, duży (2,8") wyświetlacz, Symbiana 9.2, dobrą jakość muzyki, dobry aparat ;) O wiele brdziej polecam ten model ;D

Odnośnik do odpowiedzi

Gówno - jedno słowo określające ten telefon. Nie wykorzystasz GPS, bo nie ma OS-a (chyba, że chcesz płacić za przesył danych i mieć mapy, które pokrywają ze 60% Polski), słaby wyświetlacz, brak wifi, słaby aparat, mało rozbudowany, brak 3G - nie warto!

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram w 100% maniaka. Jeżeli chcesz mieć dość szybki telefon, który wykorzystasz do gier, to jak najbardziej N95 8GB. Gry na platformę N-GAGE robię spore wrażenie. Do tego masz WiFi i GPS który po wgraniu dobrego programu (np. Garmin) wykorzystasz w pełni. Tylko, tak jak pisałem w innym temacie, polecam kupować z gwarancją, no i trzeba uważać na podróbki. Zdjęcia robi dobre, jeżeli chcesz kilka to ci podeślę, muzyka - jak dla mnie wystarcza, jakiemuś audiofilowi pewnie by nie wystarczyło. ;)

Polecam test mojego autorstwa. Jest na forum.

Odnośnik do odpowiedzi

128 mb ramu akcelator 3D i dobry GPS

Nie będę spierał się na temat oceny telefonu Samsung S5230 Avila GPS. Jest to model pozycjonowany na segment telefonów popularnych i jako taki spełnia wymagania. Natomiast jeśli mamy wyższe oczekiwania, to proponuję wyższy model - Samsung S8500 Wave. Jego parametry przewyższają podane oczekiwania: 512 MB pamięci RAM, grafika 3D wsparta procesorem 1 GHz i moduł GPS z funkcją A-GPS. Wspomnę tylko jeszcze o wyświetlaczu 3,3 cala /480 x 800 pix./ w technologii Super AMOLED. System operacyjny Bada zapewnia ponadto dostęp do 2000 programów i gier. To oczywiście nie wszystkie zalety tego modelu, ale nie pognębiajmy do końca produktów konkurencji... ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jeszcze wracając do Nokii 6700c - wyżej ktoś napisał, że tam jest dobry aparat. Nie uważam, aby aparat w tej Nokii był dobry. Może nie kojarze ze specyfikacji, czy jest tam AutoFocus, ale w rzeczywistości zdjęcia wyglądają tak, jakby go nie było. 5MPx zdjęcia ustępują jakością 3.2Mpx z K770i i to widać gołym okiem. Trzeba przyznać, że model ma bardzo fajny i piękny desing, ale jak nie ma systemu operacyjnego i mamy polegać na Javie to i cena powinna być niższa.   Dziękuje za uwagę :P

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tak jeszcze wracając do Nokii 6700c - Trzeba przyznać, że model ma bardzo fajny i piękny desing, ale jak nie ma systemu operacyjnego i mamy polegać na Javie to i cena powinna być niższa.

Zastanawiałem się nad zakupem tego telefonu, gdyż robi pozytywne wrażenie ze względu na klasyczną, solidną konstrukcję. Uwagę zwróciłem także na aparat o wysokich parametrach, przynajmniej w specyfikacji... ;) Jednak brak wyposażenia w system operacyjny i względnie za wysoka cena to faktycznie przekonywujące argumenty przeciwko dokonaniu zakupu tego modelu... <_< W takim przypadku będę musiał poszukać wśród innych komórek, ale obowiązkowo z logo Nokii... :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi
Jakie wymagania?

Minimum:

- procesor: Intel Pentium 4 3GHz

- pamięć RAM: 512MB (Windows XP), 1GB (Windows Vista)

- karta graficzna: GeForce 6600 256MB

- wolne miejsce na dysku: 8GB

- system operacyjny: Windows XP

- monitor: 640x480

Rekomendowane:

- procesor: Intel Core 2 Duo

- pamięć RAM: 1GB (Windows XP), (2GB pre Windows Vista)

- karta graficzna: GeForce 8600 512MB

- wolne miejsce na dysku: 8GB

- system operacyjny: Windows Vista

- monitor: 1280x720

ehe ehe:huh:

Odnośnik do odpowiedzi

Synt a 5230 jakie ma xD

Z tego co słyszałem 5230 wymaga minimum:

-procesor: Intel Core 2 Quad 2.0GHz

-pamięć RAM: 3GB

-Karta graficzna: GeForce 9800GT

-Wolne miejsce na HDD: 15GB

-System operacyjny: Windows Se7en

Zalecane:

-procesor: Intel Core i7

-pamięć RAM: 4GB

-Karta graficzna: GeForce GTX460

-Wolne miejsce na HDD: 15GB

-System operacyjny: Windows Se7en

Obawiam się że będziesz miał problemy ze swoją 5230 ;) Aż boję się pomyśleć jakie wymagania będzie miała Nokia N8, nieoficjalnie mówi się o procesorze minimum AMD Phenom II X6 oraz o 8GB RAM :)

PS. epic OT :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...