Skocz do zawartości

[GD510] W sprawie karty mSD


jajkokg

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam telefon LG GD510. Po włożeniu karty microSD i wejściu w "moje pliki" wyświetla się pytanie :

Sformatować pamięć zewnętrzną ?

I teraz moje pytanie czy tak powinno być ? Mam trochę plików na tej karcie i nie chciałbym, żeby one przepadły, a nie mam jak ich przerzucić na komputer.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź !

Odnośnik do odpowiedzi

Niektóre telefony potrzebują sformatowania karty, aby ona działa poprawnie. Formatowanie karty telefonem tworzy odpowiednie foldery na niej

1.Zrzuć muze na kompa

2.sformatuj karte

3.wrzyć muze z powrotem na karte i po sprawie

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety dalej mam problemy.

Tym razem po zatwierdzeniu formatowania, telefon prosi o kod. Wpisałem 0000 - karta się sformatowała i telefon wrócił do menu.

Wybieram ponownie kartę pamięci ... i znowu pojawia się komunikat o formatowaniu. I tak w kółko.

Karta wcześniej pracowała w Nokii 5130. Jak tam wkładam kartę to nie ma problemu.

Pozdrawiam !

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to wygląda na zużytą kartę. Mój brat miał identyczny problem. Karta nie dała się sformatować nawet w komputerze, i w telefonie. Pomogła nowa karta. Spróbuj włożyć inną kartę i zobaczyć czy problem dalej się pojawia.

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to wygląda na zużytą kartę. Mój brat miał identyczny problem. Karta nie dała się sformatować nawet w komputerze, i w telefonie. Pomogła nowa karta. Spróbuj włożyć inną kartę i zobaczyć czy problem dalej się pojawia.

OK.

Tylko w takim razie, jak to możliwe, że na mojej Nokii ta karta działa normalnie ?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...