Skocz do zawartości

100 pompek - trening


vel.Syntium

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam u was z formą chłopaki, ćwiczycie coś? Ostatnioznalazłem na necie ciekawą stronę i mam lekką zajawkę na to. Strona to http://www.100pompek.pl/ może już ktoś tosprawdzał? Na wstępnie zrobiłem 41 pompek, całkiem chyba nieźle :D  Ciekawe czy to nie jest jakaś ściema, botrudno uwierzyć, że starczyłoby mi siły, żeby się tyle razy podnieś ;x

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie wydaje mi się, żeby to działało. Po za tym co Ci po 100 pompkach? Lepiej odwiedź sfd.pl lub inne forum kulturystyczne, ułożyć plan treningowy i diete i jedziesz. Po tym masz siłę, mięśnie itd. I nikt Ci nie obiecuje, że w 3 miechy będziesz miał klate jak pudzian, a biceps jak worek ziemniaków :D

Odnośnik do odpowiedzi

Plan na stronie wygląda całkiem sensownie  ;) I nie jest to kwestia "co Ci po 100 pompkach", bo generalnie te ćwiczenia można wykonywać bez sprzętu i diet, co potrzebujemy to tylko - chęci i wytrwałość ;)

Nie będę się przecież ograniczał tylko do WF'u :D

Z resztą klatę to ja mam już nieźle wyrzeźbioną, piotrek może poświadczyć xD

Odnośnik do odpowiedzi
potrzebujemy to tylko - chęci i wytrwałość

i w tym rzecz

mogę się założyć że znudzi ci się po jakimś czasie

chodziłem na pakernie op miechu odechciało mi się . ale muszę przyznać lekka rzeźba jest i się trzyma tylko startowałem dawno ( 6 klasa) i od zera (obw. ręki ok. 20cm) bez diet i prochów doszedłem do 33cm i się mi znudziło

ale życzę powodzenia ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

no to jak sprawdzisz się (dojdziesz do 100) to podeślij fotkę

znam kolesia co też miał taki zapał co ty przepalił już pierwsze zapasy też robił koło 70 pompek i złamał nogę i cały trud w piach :( ale tobie życzę abyś dopiął swego ;)

ty i co pękkłęś czy dalej robisz

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 8 years later...

Ja ostatnio zapisałam się na jogę. Tak ćwiczę i bardzo mi się to podoba. Polecam świetny sklep  Kauczukowa Mata do jogi  tutaj możecie kupić matę do ćwiczeń. Wybór na tej stronie jest bardzo duży. Jeśli tylko szukacie maty do ćwiczeń to koniecznie zobaczcie na stronę. Polecam serdecznie wszystkim kto ćwiczą jogę..

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...