Skocz do zawartości

Transmisja danych w PLAY


MateuszF1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Aktualnie mam telefon w GGAir ale z kilku względów zależy mi na zmianie np na Play. W ggair nie mam ani jednego znajomego. Zależy mi na tanim necie, pakietach lub darmowych sms po doladowaniach,a takie własnie ma Play, i tanim mobilnym gg.

Czy polecacie jakaś sieć oprócz Play i dlaczego? (zależy mi na sms do wszystkich sieci)\

Druga sprawa; Jest coś takiego jak Play GG. Placi sie za tydzien 1,22 plus za transmisje danych. Moje pytanie jest wlasnie z tym zwiazane. Czy pakiet 100mb internetu wystarczyłby do bardzo swobbodnego i bardzo częstego korzystania z gg w tel sieci Play? Lubie także serfować po necie na fonie, glownie portale informacyjne.

Czy pakiet 100mb wystarczy na miesiac bardzo czestego korzystania z gg?

Odnośnik do odpowiedzi

polecam fresha co miesiac masz 1000esek do wszystkich i internet za 5zl tez na miesiac ci wystarczy

//upominam, że nie cytujemy w całości poprzednich postów - patrz: regulamin.

Synt.

Edytowane przez vel.Syntium
usuwam zbędny cytat
Odnośnik do odpowiedzi

O ile się nie myle, to jak płacisz za GG to nie płacisz już za przekaz danych, więc pakiet Internetowy do GG nie jest potrzebny ;) A 100mb powinno wystarczyć aby codziennie poczytać trochę informacji (zależy od przeglądarki) ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Każdy klient Play, który zainstaluje i uruchomi „PlayGG” przez 2 tygodnie będzie mógł za darmo korzystać z dostępu do komunikatora.

Po tym okresie za dostęp do „PlayGG” zapłacisz od 1,22 zł za tydzień. Dokładny cennik Mobilnego Gadu-Gadu znajduję się na stronie: http://mobilne.gadu-gadu.pl/ile-to-kosztuje .

Oprócz opłaty za dostęp do „PlayGG” płacisz także za przesyłanie danych zgodnie z cennikiem Twojej oferty.

Jeśli nie wiesz ile zapłacisz za przesyłanie danych korzystając z „PlayGG” aktywuj w ramach swojego abonamentu „Pakiet Internet”. Pakiet 5MB wystarczy Ci na swobodne czatowanie ze znajomymi przez cały miesiąc.

ze strony play

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy klient Play, który zainstaluje i uruchomi „PlayGG” przez 2 tygodnie będzie mógł za darmo korzystać z dostępu do komunikatora.

Po tym okresie za dostęp do „PlayGG” zapłacisz od 1,22 zł za tydzień. Dokładny cennik Mobilnego Gadu-Gadu znajduję się na stronie: http://mobilne.gadu-...ile-to-kosztuje .

Oprócz opłaty za dostęp do „PlayGG” płacisz także za przesyłanie danych zgodnie z cennikiem Twojej oferty.

Jeśli nie wiesz ile zapłacisz za przesyłanie danych korzystając z „PlayGG” aktywuj w ramach swojego abonamentu „Pakiet Internet”. Pakiet 5MB wystarczy Ci na swobodne czatowanie ze znajomymi przez cały miesiąc.

Lol, sory za wprowadzenie w błąd, trochę to dziwne, w Plusie płace tylko za gg.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli na tą transmisję powinno wystarczyć? Muszę mieć 100% pewności. Może ktoś ma gg w Play i mogłby się wypowiedzieć?

Zależy mi także na częstym odwiedzaniu witryn internetowych,typu onet,wp itd.

I właśnie do końca nie jestem przekonany,czy to 100mb wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...