Skocz do zawartości

Nokija N95 8GB - pytanie


pawelkd1000

Rekomendowane odpowiedzi

Sprecyzujmy, czy mówimy o oryginalnych produktach - NOKIA, czy o podróbkach - NOKLA ?!? Oznaczenie modelu pozostaje oczywiście takie same, czyli N95 8GB... ;) Na aukcjach internetowych oryginał można spotkać nawet za kwotę około 300 PLN, ale z reguły są to egzemplarze nie w pełni sprawne lub mogą być z ukrytymi wadami... :( Natomiast podróbkę w pełni sprawną /?/ można zakupić już za kwotę około 200 PLN... <_< Jeśli chcemy nabyć oryginalną, nową, na gwarancji - Nokię N95 8GB w sklepie internetowym to przygotujmy się na wydatek kwoty od 1295 PLN... :blink:

Odnośnik do odpowiedzi

a na necie używki oryginalne sprawne można dorwać za 700-800 zł tak na marginesie

ale mi się wydaje że chce znaleźć podróbkę na którą niestety ( takie zadanie forum) musimy cię zniechęcić za wszelką cenę bo to nie potrzebny wydatek ponieważ takie telefony jeżeli przetrwają 0,5 roku to późniejnadają się do biodegradacji :(

Odnośnik do odpowiedzi

a na necie używki oryginalne sprawne można dorwać za 700-800 zł tak na marginesie

Jestem także przeciwnikiem kupowania podróbek, które psują rynek telefonii GSM! Chociaż jedna z wersji tego modelu miała dotykowy ekran... ;) Natomiast oryginał za podaną kwotę,to naprawdę wymaga zastanowienia... :unsure: Nokia N95 8GB ma to coś w sobie, że przyciąga wzrok i skłania do zrealizowania zakupu, szczególnie "komórkomaniaków"... :lol:

Tym razem z cytowaniem chyba wszystko w porządku... :)

Albo raczej nie... :angry:

Edytowane przez vel.Syntium
już tak :) //Synt
Odnośnik do odpowiedzi

Natomiast oryginał za podaną kwotę,to naprawdę wymaga zastanowienia... :unsure: Nokia N95 8GB ma to coś w sobie, że przyciąga wzrok i skłania do zrealizowania zakupu, szczególnie "komórkomaniaków"... :lol:

Za 700-800zł bez problemu kupi oryginał. Już kiedyś mówiłem. Na aukcji kuuje się uważnie, a przede wszystkim trzeba włączyć mózg na trochę czasu i się skupić, żeby nic nas nie zaskoczyło oraz nie ma co szukać mega okazji (chociaż czasami zdarzają się perełki) ;)

Odnośnik do odpowiedzi

żeby nic nas nie zaskoczyło oraz nie ma co szukać mega okazji (chociaż czasami zdarzają się perełki) ;)

Czasami telefon zakupiony na aukcji internetowej potrafi na zaskoczyć zaraz już po otwarciu przesyłki, niekiedy po dokładniejszym obejrzeniu, zdarza się też, że po jakimś czasie wychodzą tzw. wady ukryte... :( Oczywiście może wydarzyć się sytuacja, tak częsta jak wygrana na loterii, że uda się zakupić egzemplarz w super stanie po naprawdę okazyjnej cenie... ;) Sytuacja taka może wydarzyć się np. wtedy gdy sprzedający chce się "pozbyć" telefonu, który mu nie odpowiada, telefon pochodzi z promocji operatorskiej i został nabyty tylko po to, żeby go szybko spieniężyć, stanowi tzw. nieudany prezent itp. itd. ;)

Natomiast wracając do Nokii N95 8GB, pomimo tego, że nie jest to model najnowszy, ani najbardziej udany, to ma w sobie to coś, co powoduje przyspieszenie akcji serca przynajmniej niektórych spośród "komórkomaniaków"... :D

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja taka może wydarzyć się np. wtedy gdy sprzedający chce się "pozbyć" telefonu, który mu nie odpowiada, telefon pochodzi z promocji operatorskiej i został nabyty tylko po to, żeby go szybko spieniężyć, stanowi tzw. nieudany prezent itp. itd. ;)

Znajomy (synt skojarzy o jakiego grabarza chodzi :P ) kupił w ten sposób dwie Avile obie stan nówka w foliach za połowę ceny - telefony były wzięte przy przedłużeniu umowy.

Sam gdy szukałem 5800 trafiłem na taką okazję ale niestety zwinęli mi ją sprzed nosa - telefon był w stanie idealnym wszystko w foliach, miał 3m-ce, pełny zestaw + głośniki md-8 za 550zł.

Także czasem mega okazje się zdarzają tylko naprawdę rzadko i trzeba długo wertować Allegro żeby coś znaleźć.

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam fakt, że kupowanie na aukcjach internetowych to pewien rodzaj loterii... ;) Sam posiadam komórkę takiego pochodzenia, która nadaje się tylko jako dawca części... :( Dodam tylko, że w opisie na aukcji był to telefon sprawny z małym ale... <_< Okazało się jednak, że drobny mankament okazał się niestety istotnym... :blink: Dlatego też obecnie upewniam się nawet po kilka razy przed dokonaniem zakupu w ten sposób... ;) Znam jednak też przypadek zakupu nowego telefonu w atrakcyjnej cenie! Pamiętajmy jednak, że wyjątek z reguły potwierdza regułę... :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...