Skocz do zawartości

36 i 6 Pytania i niejasności


Sebisster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań odnośnie tej taryfy ( kupiłem sobie ok miesiąc temu albo mniej starter z 36i6)

1. Doładowałem konto za 5 zł,doładowałem pakiet Esy Nielimitesty , pakiet ten był ważny dokładnie 4 dni , pytanie - dlaczego 4 dni skoro pisze ze wazne miesiąc nawet przy zerowym stanie konta ?!

2. Czym się różni opcja Esy Nielimitesy od Esy floresy i dlaczego tej drugiej nie można aktywować ?

Prosze o jakąś odpowiedź, z góry dziękuję !!

Odnośnik do odpowiedzi

1. działa to tak dla tego że doładowałeś za 5zł a 5 zł ma ważność 5 dni bodajże ( po upływie esemesy i połączenia wych. są zablokowywane ) więc pakiet esów przepada jeżeli byś doładował zarz konto byś miał dalej ważny ten sam pakiet do końca ważności konta. można uniknąć doładowywań kupując doładowanie za 30 zł ( ważność konta 30 dni tyle samo co ważność pakietu)

2.tym że 36i6 zmieniła się maskotka więc warto by też zmienić nazwę... z reguły nie różnią się niczym. nie które pakiety się "wypalają" niektóre nie ( tak samo nie aktywujesz 50% więcej bo turbodymomena "już niema")

mam nadzieje że wytłumaczyłem nie co a po za tym nie ma co się dziwić 36i6 bo jakby nie robili tych "haczyków" w umowach to by zbankrutowali :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Esy Nielimitesy pozwalają na SMS-owanie bez limitu do wszystkich w sieci Plus za 5 PLN miesięcznie. Usługa po włączeniu działa pobierając z konta 5 PLN miesięcznie. Usługa działa nawet przy zerowym stanie konta. Natomiast przedłużana jest po 30 dniach, ale na koncie muszą wtedy, z tego co wiem, znajdować się wystarczające środki finansowe...

Odnośnik do odpowiedzi

...za darmo pakiety będą rozdawać?

Regulamin tej usługi promocyjnej mówi:

"Abonent 36.6 może wysyłać wiadomości SMS w Usłudze w ramach uiszczonej opłaty miesięcznej nawet w

momencie, gdy stan środków na jego koncie wyniesie 0 zł."

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie rozumiesz. Chodzi o to, że masz wykupiony pakiet, założmy w 20 dniu kończy Ci się kasa, w tym momencie możesz korzystać z pakietu (jeszcze 10 dni), ale jak chcesz kupić następny, jak nie masz nic na koncie??

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie rozumiesz.

Aby odpowiedzieć sobie na pytania i wyjaśnić swoje niejasności, będące przedmiotem tego tematu, najlepiej będzie zapoznać się z treścią Regulaminu Esy Nielimitesy, albo skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 36.6 w myśl zasady: "Masz pytania? My mamy odpowiedzi." ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...