Skocz do zawartości

Głośnik do noki 6300


rysiu4444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Chcem kupić głośnik z wejściem mini jack oraz USB. Chcem go konkretnie używać jadąc skuterem. Musi być przede wszystkim głośny oraz ma być czysty dźwięk. Mam do wykożystania 100 zł. Może być z kabelkiem jak i też bezprzewodowy. Proszę o pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

nie lepiej założyć wzmacniacz do skutera na allegro jest kilka aukcji więcej znajdziesz w googlach

co do głośnika na mini jecka będzie problem trze będzie to przerobić albo kupić przejściówkę a najlepsza będzie oryginalna z pilotem (lub bez) ponieważ te za 3zł mają tendencje do nie łączenia

głośniki mają być bateryjne czy jakie naprawdę na twoim miejscu zastanowił bym się nad wzmakiem do skutera efekt jest dobry i zmieścisz się w budżecie

a jak nie to jeździj w słuchawkach tylko lepiej wkładaj jedną żebyś coś słyszał jeżeli coś zacznie się dziać z "MoTóReM"

te wyglądają fajnie http://allegro.pl/glosnik-przenosny-sk-905-pilot-bateria-usb-mp3-i1205341637.html

nie wiem nie testowałem ale nieźle się prezentują ( md-8 (standard noki) ma 2x1w te mają 2x3w więc...)

dla brzmienia musisz poszukać może coś na YouTube będzie

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...