Skocz do zawartości

karta pamieci


mario19934

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci Play wszystkie oferowane modele telefonów komórkowych wyposażonych w sloty kart pamięci, posiadają je w standardzie. Rodzaj oferty nie ma w tym przypadku znaczenia /karta, mix, abonament/, a zależy to jedynie od konkretnego modelu. Proponuję najpierw zapoznać się z ofertą, a następnie ;) wybrać odpowiadający Ci wizualnie i funkcjonalnie model telefonu. Kwestia wielkości karty pamięci powinna być raczej sprawą drugorzędną, gdyż inne parametry techniczne decydują o jakości telefonów komórkowych. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ewentualnie mogę sprawdzić w jaką kartę pamięci wyposażone są dane modele "komórek". Wybieram się jutro bowiem do salonu Play, gdyż szukam coś odpowiedniego dla swojej "lepszej połowy"... ;) Może się faktycznie zdarzyć, że poszczególni operatorzy oferują ten sam model w nieco innych zestawach. Lepiej upewnić się przed, niż po podjęciu decyzji w tym temacie... :)

Odnośnik do odpowiedzi

Do 5230 dodają 2GB. W erze i wolnorynkowej wersji na 100%, ale myślę, że w Play również dostaniesz 2GB, ponieważ raczej mało opłacalne byłoby odejmowanie z zestawu karty pamięci, która powinna być w zestawie ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to Nokia dodaje do zestawu z 5230 kartę 2GB i (z tego co wiem) taki zestaw znajduje się u każdego operatora.

Niestety, operatorzy naszych sieci komórkowych nie zawsze stosują tą opcję... :(

"W odpowiedzi uprzejmie informuję, że telefon Nokia 5230 posiada pamięć wewnętrzną o wielkości 70 MB. Warto przy tym dodać, że w urządzeniu dostępne jest złącze kart microSD, które umożliwia dodanie pamięci zewnętrznej. W celu uzyskania danych dotyczących maksymalnej zawartości karty, proszę o wysłanie stosownego zapytania do Producenta telefonu Nokia."

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...