Skocz do zawartości

Pomoc w obsludze 6220c


kondzikhg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pare pytan odnosnie tego telefonu jak pisac smsmy z T9 ??

Jak zrobic by pliki przyslane przez bluetooth od kumpla zapisywaly sie na karcie pamiec a nie na telefonie?

I wlasnie czy da sie wylaczyc ta opcje gdy dostaje np plik mp3 od kumpla przez bluetooth pokazuje mi sie w wiadomosciach i kazdy z osobna musze zapisywac to troche czasochlonne

Odnośnik do odpowiedzi

Aby pisać SMS z T9 musisz nacisnąć 2 razy #.

Aby pliki przysłane przez Bluetooth zapisywały się na karcie, należy zmienić miejsce zapisywania wiadomości. Jeżeli nie będziesz mógł znaleźć, to napisz.

Niestety pliki przysłane przez Bluetooth zapisują się w wiadomościach, i nie da się tego zmienić.

Odnośnik do odpowiedzi

Aby włączyć t9 klikaj tyle razy # aby po prawej stronie u góry pojaiwły się takie 2 poziome kreski, ukośnik, Abc ;)

Aby wiadomości zapisywały się na karcie pamięci wejdź w:

wiadomości -> opcje -> ustawienia -> inne -> pamięć w użyciu -> karta pamięci Tak mam w swojej 6110 Navigator, u cb powinno być podobnie ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Aby włączyć t9 klikaj tyle razy # aby po prawej stronie u góry pojaiwły się takie 2 poziome kreski, ukośnik, Abc ;)

Aby wiadomości zapisywały się na karcie pamięci wejdź w:

wiadomości -> opcje -> ustawienia -> inne -> pamięć w użyciu -> karta pamięci Tak mam w swojej 6110 Navigator, u cb powinno być podobnie ;)

Nawet nie podobnie tylko identycznie w każdym S60 tak jest (nawet na Symbianie^1)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...