Skocz do zawartości

[6300]Hasło na karcie po zmianie softu


MateS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj uaktualniłem soft w mojej Nokii 6300. Wgrałem nowy, ponieważ nie mogłem używać aparatu, gdyż wyłączał się co chwile. Przy zmianie wyciągnąłem z komórki kartę microSD 2GB. Po wgraniu się softu włożyłem ją z powrotem i co się okazało- mam założone hasło na micro. Kidy podłączam komórkę do kompa w trybie przechowywania danych, micro żąda hasła, więc lipa z formatem. to samo z poziomu komórki- również przed formatem apeluje o hasło. Czy znacie jakiś sposób na to by udało mi się złamać kod? czytałem że formata mogę zrobić w komórce z symbianem, ale do takiej nie mam dostępu. Przeszukałem już kilkadziesiąt stron na google i nic...

Odnośnik do odpowiedzi

Może program mmcmedic coś zdziała. W swojej historii tylko raz miałem taki przypadek, na szczęście przerobiłem wszystkie możliwe hasła, jaki mógłbym ustalić i udało się trafić to właściwe.

Agentix mówił, że takie rzeczy wykonuje u siebie w serwisie GSM, więc pewnie i Tobie by pomogli z takim problemem. A jeżeli nie... możesz wyposażyć się w urządzenie o nazwie USB Memory Unlock.

Odnośnik do odpowiedzi

Taką kartę można sformatować np w e51, e65, e71 i gdzieś tam jeszcze...

Wiem, ale nie mam dostępu do tych rodzajów komórek...

EDIT:

Jednak udało mi się skombinować Nokie E51 ;p Dane wprawdzie poszły, ale przynajmniej nie ma już hasła :) Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...