Skocz do zawartości

Problem z wykonywaniem połączeń


KamilLLB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge wykonywac polaczen niedawno doladowalem konto i mam wazne jeszcze do 21.08 i ponad 16 zl na koncie i dokladnie to bylo tak przedwczoraj zadzwonilem dwa razy do kumpla z innej sieci(orange) bylo wszystko normalnie ale po jakies pol godziny jak chcialem zadzwonic do kumpla co ma w plusie to mowil tam gosc ze konczy sie okres waznosci konta i prosimy doladowac konto myslalem ze to chwilowe i za chwile bedzie normalnie i bylo ale za 10 min juz nigdzie nie moglem calkowicie dzwonic ani wysylac smsow zadzwonilem do biura obslugi klienta i gosc mi powiedzial tam ze zlamalem jakis punkt regulaminu bo zadzwonilem do innej sieci niz plus i musze zlozyc pisemne podanie jakies do salonu plusa i wtedy rozwiaza problem a ja spytac chcialem czy by nie dalo jakos bez tego rozwiazac tego mojego problemu zebym mogl dalej dzwonic?

Jeszcze dodam że wczoraj mi zabrali cala kase z konta i mam 0.00 PLN ;//

Odnośnik do odpowiedzi

Z Twojego opisu wychodzi, że zrobili Cię w konia. Zadzwoń jeszcze do biura BOK i jak będą Ci jeszcze raz mówić jakieś pierdoły to ostro ich opiernicz. Możesz też iść do salonu Plusa i wyjaśnić tą sprawę ;)

Szczerze mówiąc to trochę mnie zamurowało jak to przeczytałem. Od kiedy to nie można dzwonić do innej sieci? :blink:

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro właśnie jadę do salonu plusa i tam ich opieprze ciekawe czy mi ta kase zwrocą co mi zabrali... A jak mi powiedzą że bede musial nowy starter kupywac to k***a nie wiem inaczej bede wtedy rozmawial z nimi ale juz od strony prawnej..

Odnośnik do odpowiedzi
zadzwonilem do biura obslugi klienta i gosc mi powiedzial tam ze zlamalem jakis punkt regulaminu bo zadzwonilem do innej sieci niz plus i musze zlozyc pisemne podanie jakies do salonu plusa i wtedy rozwiaza problem

hehe, przecież ta rozmowa była nagrywana - jak Oni się nie boją, że ich nie wyrzucą z Call Center, takie ciemnoty ludziom wciskać..

Odnośnik do odpowiedzi
Synt z tego wynika, że coraz większych idiotów zatrudniają do pracy

zilustruje Ci to na przypadku pewnego znajomego:

chciał zatrudnić się jako konsultant sieci Orange. Praca bardzo interesująca, bo 7zł/h i nie wymagane doświadczenie. Na rozmowie rekrutacyjnej miał pytanie mające na celu sprawdzenie jego kreatywności (dość ważne w tej pracy). Zapytany: co pierwsze wyprowadziłby z ZOO, gdyby wybuchł pożar, lwa, czy słonia, odpowiedział:

Lwa, bo jest łatwopalny [miał na myśli grzywę].

Dodam, że ostatecznie dostał się i pracował tam kilka miesięcy.

W ogóle jak taki człowiek może dostać się do jakiej kolwiek pracy? :huh:

Patrząc na ten przypadek, mamy tutaj dotyczenia z osobą niekompetentną, ale z drugiej strony też bazującą na naiwności klientów, bo gdybym ja to usłyszał dzwoniąc do BOK'u pewnie bym go wyśmiał, kazał się przedstawić, powtórzyć to co powiedział i uprzedził, że nagrywam tą rozmowę.

Z resztą może i się mylimy, opis problemu jest dość niejasny i subiektywny, może chodziło o coś innego..

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu niejasnego? Opisałem wszystko jak było dokładnie..

Byłem w salonie plusa powiedziałem to samo praktycznie co tu napisałem jak usłyszała o tym że ten gość z BOK mi powiedział że jakiś tam punkt złamałem to sama się zaśmiała.. Mniejsza o to.. Za chwile mnie spytała czy długo trwała ta rozmowa z kolegą i czy nie było czasem połączenia z internetem ja jej powiedziałem że nic takiego nie było a rozmowa trwała ok. 30 sek. To powiedziała że muszę złożyć reklamację, wydrukowała mi formularz który kazała mi wypełnić ja jej powiedziałem coś w tym stylu: "Pani ja niechce zadnego formularza niech pani dzwoni tam gdzie trzeba i powie im o co chodzi i niech mi umożliwią dzwonienie i zwrócą pieniądze.." A ona że cos tam i tak nic to nieda że muszę ten formularz wypelnic i jej przynieść jutro np i ona wyśle tam im faxem i dodała że oni rozpatrzą go do 30 dni.. No kur** to juz lepiej wyjdę chyba jak kupie nowy starter bo coś mi się wydaje że to nic z tego nie będzie i tak.. A i na dodatek wrociłem z tego salonu patrze na telefon i pisze "Karta sim nieaktywna" No i zajebiście..

Odnośnik do odpowiedzi
  • 12 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...