Skocz do zawartości

HTC HD 2


Exedras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,zastanawiam się nad kupnem owego telefonu i mam pare pytanie :

Czy obsługuje format mp4 ? Nigdzie nie moge tego znalść . Czy jakś zdjęcie jest dobra ? Nie musi być jakaś nadzwyczajna . Czy za gps muszę płacić ? Czy ma te główne bajery jak java/możliwość odtwarzania jakichś aplikacji ? Czy ten system operacyjny co na nim jest jest dobry ? Czy opłaca sie go kupić ? Czy są jakieś lepse telefony od htc ? Czy orientuje się coś jak jest z internetem w play na abonament ?Jest za Darmo ? I mógłby mi ktoś przybliżyć dlaczego opłaca się go wybrać a dlaczego nie? Czy to to samo co htc toutch 2 ? Czy ma połączenie z youtube ? Telefon ma być głównie do zabawy słuchania muzyki itp :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli telefon ma być do zabawy, to bierz iPhone'a 3G S, ale postaram się odpowiedzieć na twoje pytania. :)

Obsługuje MP4.

Zdjęcia nie są nadzwyczajne, ale powinno ci wystarczyć.

GPS jest darmowy po wgraniu odpowiedniego programu. Polecam AutoMape.

Na WM jest trochę aplikacji które można wgrywać.

Windows Mobile sam w sobie jest dobry, ale mi nie odpowiada.

Zależy dla kogo. Tobie chyba bardziej odpowiadał by iPhone.

Tak jak napisałem iPhone będzie dla ciebie lepszy, ale jest jeszcze kilka: Nokia N900, Samsung Galaxy S, Samsung Wave.

Nie wiem jak jest z internetem.

Jak dla mnie się nie opłaca, bo poza dużym ekranem i szybkim procesorem nie ma nic nadzwyczajnego.

Ma połączenie z YouTube.

Nie jest to to samo co Touch 2.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jest to też kwestai ceny . Czy miałbym szansse znaleść iphone 3gs za okoo 1200zł ? 1500 już za dużo ;s Dlaczego go tak chwlą ludzie nigdy się tym nie interesowałem .Nie wiem czy to prawda ale ma wyjść 4g więc czy opłaca się jeszcze wto inwestować ? Htc mi się bardzo podoba a o iphone nigdy go na oczy chyba nie widziałem ;p

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie ciężko go znaleźć, ale można próbować.

Ludzie go chwalą, bo dysponuje chyba najlepszą grafiką wśród telefonów. Poszukaj filmów z grami na iPhone'a.

No ja słyszałem, że 4'ka ma problemy z zasięgiem, co jest spowodowane błędami w konstrukcji, a samo Apple niechętnie chce przyjmować jabłka na gwarancje.

Nie no problem rozwiązany. Steve zmienił zakresy i teraz jedna kreska jest wyświetlana znacznie dłużej (co by użytkowników nie martwić) oraz dodatkowo ją powiększono (aby wszyscy widzieli że iPhone ma jeszcze zasięg). A wszyscy którym zasięg ucieka nie umieją go trzymać (synt miałbyś problemy bo trzymasz telefon w lewej ręce :) ). Oczywiście jest rozwiązanie można na styku dwóch anten przykleić taśmę albo zakupić za "jedyne" 29,99$ iBumper i problem z głowy :)

Są jeszcze problemy z czujnikiem zbliżenia i aparatem ale ciiii... nie mówcie nikomu, jakby co to użytkownicy nie umieją robić zdjęć i źle przykładają telefon do ucha.

O ile dwa ostatnie problemy może rozwiązać update to już źle zaprojektowanej anteny się łatką nie poprawi (chyba że łatką wulkanizacyjną :P)

Odwołując się do cytatu, pomyśl czy opłąca się kupować iPhone'a 4G. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...