Skocz do zawartości

Heyah - smsy z reklamą i utrata pieniędzy z konta


aGuLeK '90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Znalazłam się w dziwnej sytuacji i chciałabym zasięgnąć rady co zrobić, bo sama już nie wiem o co w tym biega.

Mam kartę w Heyah. Jakiś czas temy otrzymałam od nich sms-a Friko Dzwonach. W promocji można było sciągnąć za darmo jeden dzwonek z ich strony. Tak też zrobiłam, po czym przyszedł sms, że subskrypcja została przedłużona i za 8,54 zł mogę ściągnąć jakieś dwa kolejne. Nie chciałam już kasy wydawać, więc wysłałam ANULUJ na podany nr (anulowanie nic nie kosztowało).

Po pewnym czasie, zaraz po doładowaniu konta, znów przyszedł sms z info o przedłużeniu subskrypcji i jak chcę wyłaczyć, to muszę wysłać ANULUJ na jakiś tam nr. Wysłałam. I co? Na koncie natychmiast zauważyłam brak prawie 9 zł!!! <_<

Wczoraj znów doładowałam konto - za 20 zł. I znów ten sms, tyle że nie było tam mowy o opcji jakiejkolwiek rezygnacji. Więc zignorowałam go. Wieczorem sprawdzam stan konta, a tam prawie połowa moich pieniędzy poszła się paść!!!

Co ja mam teraz zrobić? :( Czy po każdym doładowaniu ci zdziercy będą mi sami zabierać pieniadze z konta? Nie potrzebuję ich dzwonków, nie wyraziłam zgody na nie, a esy przychodzą i pozbawiają mnie kasy.

Rzadko to piszę, ale tym razem muszę - POMOCY :(

Odnośnik do odpowiedzi

To co robisz powinno skutkować, także - proponuję zadzwonić do Biura Obsługi Klienta i wyjaśnić sprawę.

Dwa punkty z ich regulaminu:

5. Wszystkie subskrypcje są automatycznie przedłużane. Przed zakończeniem subskrypcji Użytkownik każdorazowo otrzymuje komunikat SMS. Komunikat dotyczący Subskrypcji zawiera: warunki dezaktywacji, koszt Serwisu w zakresie płatnym, komendy anulowania Serwisu oraz informację o automatycznym, płatnym przedłużeniu serwisu na kolejny okres. Anulowanie Serwisów, o których mowa w zdaniu poprzednim, odbywa się poprzez wysłanie SMS-a z komendą przez Użytkownika na numer bezpłatny podany w komunikacie SMS, co skutkuje wyłączeniem subskrypcji w ciągu 24h.

6. Użytkownik ma możliwość anulowania subskrypcji. Anulowanie subskrypcji następuje od nowego cyklu subskrypcji i nie skutkuje zwrotem należności za niewykorzystany okres trwania subskrypcji.

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co napisałam do nich maila, podałam nr telefonu i kod Heyah. Jak się nie zainteresują, to będę dzwonić.

Czytałam właśnie ten regulamin i dziwi mnie, że odwołanie subskrypcji w moim przypadku zdaje się nie działać.

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...