Skocz do zawartości

IRDA w x200


..przemek..

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj polatalem troche po allegro co by uzupelnic troche mja wiedze na temat telefonow, bo sam czegos szukam. I powiem, ze stwierdzilem, ze samsung x200 jest bardzo fajny. Ladny, prosty, elegancki. Fakt, ze ma kolorowy wyswietlacz i polifonie, ale juz to moze jaks przecierpie. Sprawa rozchodzi sie o to czy z x200 moge zrobic modem? Kupuje palmtopa i chce miec awaryjnie dostep do neta. W palmtopie bede mial wifi wiec z polaczena modemowego bede korzystal w sytuacjach skrajnie extremalnych ;) Predkosc irdy mnie nie przeraza, bo do sciagniecia naglowkow do outlooka mi starczy. I jeszcze jedno. Moze mi ktos napisac jak jest z kompatybilnoscia wpisow z kasiazki adresowej w wzgledem outlooka i vice versa? Chodzi mi o pola imie, nazwisko, numer telefonu komorkowego, numer telefonu stacjonarnego i to wszystko. Reszte bede trzymal na pda.

Z gory dzieki za odpowiedz.

[ Dodano: 2006-04-22, 09:34 ]

Walne post pod poste, zeby sie przypomniec i rozszarzyc troche zagadnienie. Czytalem na necie i mam troche sprzecznych opinii dlatego prosze osoby, ktore mialy/maja ten telefon, aby napsaly jak jest naprawde. To pytam ;)

- czy obudowa lata skrzypi itp

- czy latwo sie rysuje

- ile trzyma bateria

A teraz kilka moich pytan:

- czy sa dostepne jakies normlane dzwonki jak za czasow moofonii

- czy na wyswietlaczu widac cos w sloncu

- jaka pojemnosc ma bateria i jak ktos bylby dobry to jakie ma wymiary, bo z tego co widzialem na fotkach to moze tam wlezie taka od spv, bo ona jest robiona przez samsunga.

Z gory dziekuje :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...