Skocz do zawartości

TELEFON NOKIA N95


zenek123121

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, jestem posiadaczem już 2 noki n95 8gb.

i mam problem, bo ma angielskie menu.

Dlaczego przez nss jak biorę scan i wyskakuje na dole error.

proszę o wytumaczenie tego incydentu.

jak nie da się przez nss to jak inaczej najlepiej linki do download czy coś, bo jestem jeszcze w to zielony a zaczynam się powoli w to bawić.

czytałem że jakies sterowniki do kabla czy coś.

przed formatem miałem to samo.

sciągałem inne wersje i nagle weszło, ale teraz już nie.

proszę o wyjaśnienie krok po kroku jak wgrać polskie menu.

bedzię + pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz Phoenixa np.:

http://rapidshare.com/files/285600513/Phoenix_2009.20.010.39068.exe

Paczkę z oprogramowaniem np.:

http://rapidshare.com/files/324999403/RM-320_EURO_35.0.001_v7.0_N95-8GB.exe

Zainstaluj Phoenixa, zainstaluj paczkę z softem (upewnij się że soft który podałem ma taki sam lub wyższy numer tzn. w telefonie masz 35.0.001 lub mniejszy).

Odpal Phoenixa, w Manage connections upewnij się że USB jest na górze (jeśli nie jest to przesuń i daj apply), Podłącz (włączony w trybie PC Suite) telefon i wybierz Scan product.

Gdy Phoenix wykryje fona we Flashing wybierz Firmware update. W okienku masz pasek Product code kliknij na przycisk znajdujący się po drugiej stronie (ten z trzema kropkami).

W nowo otwartym oknie odznacz Detect Product Automatically i wybierz z listy soft oznaczony numerkiem 0550378(Polski PC dla N95 8GB)

Po tym kliknij OK a później Refubrish poczekaj aż program zakończy wszystkie operacje (Po zakończonym flashowaniu Phoenix wyświetli komunikat o treści: Product flashing succeeded. (...), a telefon się zrestartuje)po tym wszystkim będziesz miał świeżego polskiego softa.

Upewnij się ze twoja nokia to wersja RM-320 oraz że soft znajdujący się w komórce nie jest wyższy niż ten co podałem (nie powinien być)

  • Upvote 2
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...