Skocz do zawartości

jaki starter


bordufka

Rekomendowane odpowiedzi

konczy mi sie waznośc mojego nr i musze kupić nowy starter. chce kupic taki zeby nr byl juz na zawsze i nie tracil waznosci, ile taki starter kosztuje i czy wogole istnieje taki na karte. i zeby było mozna wykupic 600 smsow po groszu i 1000 minut za 10zl albo jakas promocja na dzwonienie. a i czy przy zakupie nowego starteru moge ubiegac sie on nowy tel za złotówke czy coś takiego. niech mi troszke ktos to wytlumaczy bo patrzylam w necie ale i tak nic nie rozumiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze: Startery tracą ważność ze względu na to że karty sim się zużywają. Nie sądzę żeby istniał taki, który miałby dożywotnią ważność. Po drugie:

Przy zakupie startera, nie dostaniesz żadnego telefonu. Możesz go dostać, gdy bierzesz go na umowę. Wówczas zobowiązujesz się do regularnego doładowywania konta przez określony czas (zwykle dwa lub trzy lata) lub na ustaloną z góry ilość doładowań. Wtedy dostajesz telefon. Zależnie od telefonu i sieci, możesz go dostać za np złotówkę, są telefony do których trzeba dopłacić kilkadziesiąt złotych. Mam nadzieję że wszystkie twoje wątpliwości rozwiałem. Pozdrawiam, Agentix. :)

Odnośnik do odpowiedzi
konczy mi sie waznośc mojego nr i musze kupić nowy starter. chce kupic taki zeby nr byl juz na zawsze i nie tracil waznosci

obecnie operatorzy nie oferują ważności numeru "na zawsze", bo generalnie to i tak nie ma większego sensu. Jeśli zależałoby Ci na tym, aby numer był jak najdłużej aktywny, masz kilka opcji.

- Play, w tej sieci numer jest aktywny przez 12 miesięcy, nawet gdy nie dzwonisz i nie uzupełniasz konta.

- Weź abonament/mix - numer będzie aktywny na czas trwania umowy (12/24/30/36mc).

i zeby było mozna wykupic 600 smsow po groszu i 1000 minut za 10zl albo jakas promocja na dzwonienie

bez niepotrzebnych kryptoreklam, możesz sprawdzić oferty operatorów na ich stronach internetowych, może 36i6? Play? Orange?

a i czy przy zakupie nowego starteru moge ubiegac sie on nowy tel za złotówke czy coś takiego

telefon za złotówkę możesz mieć wiążąc się abonamentem, bądź mixem. Kupując zwykły starter nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...