Skocz do zawartości

Spieniężanie stanu konta


PhyX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam numer w 36i6. Wszystko jest dobrze, jestem zadowolony(no może troche ważność konta jest męcząca). Używam Esów Floresów, więc rzadko mi schodzą pieniądze z konta. Aktualnie mam juz ponad 100zl, jednak nie jestem w stanie tego wykorzystać. Czy istnieje jakiś sposób spieniężenia tego ? Kiedyś było takie cos jak doładowywanie konta innym ze swojej karty, jednak nie znam żadnych szczegółów.

Odnośnik do odpowiedzi

No, ja też mam 36i6 i 90 zł na koncie ;] myślę że raczej tych pieniędzy wyciągnąć z konta się nie da. Co najwyżej możesz wysyłać płatne esemesy i kupować różne rzeczy i usługi, ale vat przeraża (22%)

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz esy na konkursy wysyłać xd. Co do spieniężania pieniędzy(wiem, ze głupi brzmi) to raczej nie uda ci się, ale możesz np. kupić sobie premium na rapidshare, chomikuj.pl lub innej takiej stronie.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że da się zasilić konta Heyah i Tak Taka z abonamentu w Erze, bo sam tak czasem robię :)

W 36i6 też można tak zrobić (according to www.36i6.pl) w taki sposób:

XXXXXXXXXX - numer telefonu drugiej osoby.

źródło: http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/36i6KrotkieKody.pdf

A nie orientujesz się czy mozna to zrobić także dla osoby z poza 36i6 (Simplus) ?

EDIT:

Nie doczytałem... Doładowac można komuś, ale tylko z karty. Ze swojego konta nie można.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...