Skocz do zawartości

problem z wyswietlaczem (U900 Soul)


ems91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, telefon mam juz ponad rok, spisywal sie bez zarzutu, az tu nagle, bez zadej przyczyny na wyswietlaczu pojawily sie jaskrawe kolory, wyglada jakby sie rozlal, ale tylko w niektorych miejscach, barwy jak z benzyny, zmieniaja swoje polozenie zaleznie od tego, co wlacze w telefonie, wszystko niby jest czytelne i ogolnie da sie z telefonu korzystac, ale jak dla mnie jest to duza wada, zwlaszcza przy uzywaniu aparatu. dodam, ze telefon nie spadl, wyswietlacz jest raczej sprawny, wirusow na komorce nie mam. Te dodatkowe barwy po prostu sie pojawily jak rozsunelam telefon, zeby sprawdzic godzine.

Mial tak ktos? Jakies rady?

Odnośnik do odpowiedzi

telefon nie był zalany na pewno, nawet delikatnie.

Jedynie kolory wyglądają jak przy rozlaniu, ale to chyba nie to, bo te kolorowe plamy zmieniaja polozenie, czasami wrecz calkowicie znikaja, prawie ich nie ma, gdy zasune telefon i po 5 s lekko sie przygasi, ale gdy rozsune, to wzdluz konturow tapety jest ich dosyc duzo.

dodam zdjecia, moze to cos pomoze

sdc10501e.jpgsdc10500s.jpg

dzisiaj czasami znikaly w ogole, ale wystarczy zasunac telefon i po rozsunieciu pojawiaja sie od nowa.

telefon jest na gwarancji, ale zastanawiam sie, czy nie da sie czegos zrobic bez oddawania telefonu, bo to jednak 2 tygodnie, nawet jezeli oddadza w terminie bez zbednych perypetii.. :|

Odnośnik do odpowiedzi

Taa jasne, taśma... :/

Według mnie telefon mógł być wcześniej delikatnie zalany, gdyby to była taśma to wyświetlacz zachowywał by się całkiem inaczej.

Tee ekspert dla twojej wiadomości: przesunięcia obrazu, zmiana geometrii, wariujące kolory w telefonie ze sliderem najczęściej są oznaką uszkodzenia taśmy (tym bardziej jeśli się to zmienia przy rozsuwaniu/zsuwaniu telefonu). Gdy takie coś jest stałe może (ale nie musi) świadczyć o usterce ekranu

Jakiekolwiek zalanie skutkuje zazwyczaj całkowitym zgonem telefonu ew. ekran jest nieco przyciemniony (po kontakcie z wodą)

Dobra rada zmień sygnaturę bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...