Skocz do zawartości

[Nokia E52] - Przenoszenie kontaktów z karty SIM


rowny14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie korzystam z telefonu SAMSUNG SGH-U900 i mam na nim ok 120 kontaktów + 70 na karcie SIM. I teraz chciałbym kontakty z karty skopiować na telefon (żeby były w pamięci telefonu) i skasować kontakty z karty aby móc przenieść pozostałem kontakty (efekt ma być taki że na Nokii mam mieć wszystkie kontakty jakie były w Samsungu). Z jakich opcji mam skorzystać?

Odnośnik do odpowiedzi

1) przeżuć w samsungu wszystkie kontakty na sim(nie napiszę ci dokładnie jak, bo nie mam samsunga i szybko miał nie będę)-na styk powinny się zmieści bo na sim wchodzi od 200-250 numerów(zależy od jakiego operatora karta), 2) Nadal w sasungu znów dajesz zaznacz wszystkie konatakty i KOPIUJ do pam. telefonu 3) potem wrzuć sim do nokii i w książce telefonicznej daj zaznacz wszystko i Przenieś(nie pomyl z KOPIUJ, bo będziesz miał duplikaty). 4) Karta sim ląduje w telefonie, w którym ma być i skończone

Odnośnik do odpowiedzi
potem wrzuć sim do nokii i w książce telefonicznej daj zaznacz wszystko i Przenieś(nie pomyl z KOPIUJ, bo będziesz miał duplikaty).

Właśnie lepiej kopiuj wybrać bo nie tracimy kopii bezpieczeństwa z sim. Po skopiowaniu wybierz po prostu z opcji żeby wyświetlał tylko kontakty z Pam. Telefonu

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie lepiej kopiuj wybrać bo nie tracimy kopii bezpieczeństwa z sim. Po skopiowaniu wybierz po prostu z opcji żeby wyświetlał tylko kontakty z Pam. Telefonu

Właśnie chodzi o to, żeby nie dublować kontaktów, a kopie bezpieczeństwa robi się na kartę pamięci, a nie na sim.Możliwość wybrania pomiędzy kantaktami z sim lub z telefonu nie jest w każdym telefonie.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

A wiesz ze kopię bezpieczeństwa z karty pam. odczyta tylko inna Nokia z s60 a kontakty z SIM odczyta każdy telefon.

Gdy wybierzemy żeby ukrywał kontakty z SIM nic nie będzie zdublowane, więc nie wiem gdzie widzisz problem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...