Skocz do zawartości

Star TV X10 WiFi Dual SIM Standby Touch Screen FM Java Quad-band Cell Phone Black


Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej to się nazywa chińskie barachło albo chińska podróba SE X10 nic ciekawego.

Że made in china to wiem... i się nie pytam czy to badziewie tylko dlatego że chińskie...Kiedyś podróba szajsunga była mniej wadliwa i lepsza od orginału :P

Odnośnik do odpowiedzi

Taaa jakoś o takim przypadku nie słyszałem. Gdyby robiła to jakaś konkretna firma (nawet chińska) to można ryzykować a tak to pozyje miesiąc przy dobrym wietrze rok i będziesz miał przycisk do papieru.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...

miałem raz takie chińskie coś za 200zł. Moja siostra w tym czasie kupiła urzynaną avile za 300zł i ma ją do dziś. To było jakieś 1,5 roku temu. Na początku oczywiście zajara, że dotykowiec, że taki bajer, ale przekonałem się że to zwykły bubel już po dniu. Do zestawu miałem 2 baterie. Pierwsza rozpadła się po 2 tygodniach a druga trzymała miesiąc. Gwarancja była na tej zasadzie ,że koleś wysłał telefon do Hongkongu. Do dziś go nie mam. Procesor był tak słaby i wolny że wszystko się muliło i nie dało się nawet SMSa napisać

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...