Skocz do zawartości

[Nokia 5530] - Problem z internetem


Michalpw159

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z internetem w sieci Play. Otóż mieszkam w małym miasteczku w woj. Podkarpackim i nie ma tam nadajników Playa, są za to Plusa i Orange. Jak wiadomo Play ma umowę z Plusem i korzysta z jego nadajników. Wczoraj zakupiłem internet w Playu 100mb/5zł i dopiero dzisiaj zauważyłem, że zżera mi kasę (miałem 25zł, a mam 18,50zł) i tak samo jest z pocztą. Mam Nokię 5530 w ofercie Mixtura 30 i taki jest problem, że chciałbym korzystać z mobilnego internetu w komórce taniej. Czy może to ustawienie jakieś złe mam?

I jeszcze pytanie: Czy gdy mam wykupiony pakiet to mam korzystać z połączenia "Internet" czy "usługi WAP"?

PS. Na mapce Playa nie ma zaznaczonego na fioletowo zasięgu Play Online.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/pakiet-tani-internet-w-play-fresh/index.html

Surfowanie z Pakietami Play Online w telefonie

Pakiety Play Online w telefonie mogą być wykorzystane w strefie taniego Internetu w sieci Play (czyli w strefie, w której Play świadczy usługi telekomunikacyjne w oparciu o własną sieć).

Poza strefą taniego Internetu jest naliczana standardowa stawka za transmisję danych zgodna z Cennikiem oferty, z której korzystasz.

No chyba ze nie jestes we fresh to juz ci nie pomoge :)

i jak tam wiesz juz oco chodzi? :unsure:

Odnośnik do odpowiedzi

To ja się jakby pod pytanie podopnę i spytał: jak mam sprawdzić, czy jestem w zasięgu tej strefy taniego internetu nie mając karty z Playa? Są na ich stronie jakieś mapy zasięgu tego lub coś? Bo ja nie mogłem znaleźć.

Nieaktualne, znalazłem mapkę, jestem w zasięgu fioletowym :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...