Skocz do zawartości

Twój ulubiony telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Tu możemy napisać który z posiadanych telefonów najbardziej lubiliśmy. Nie chodzi o hardware tylko o subiektywne uczucia. Mam nadzieję, że temat się przyjmie :)

Ja najbardziej lubiłem Sagema X6

px101116.gif

Był bardzo szybki, wygodnie się na nim pisało, miał irdę (w owych czasach był to niemały gadżet), niezły aparat i ogólnie był kochany :D

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ich kilka:

1. Nokia 6020:

6020_01.jpg

Była bardzo szybka, miała bardzo wygodną klawiaturę, znakomity joystick, aparat (co było wielkim szpanem :D) i miałem ją jako pierwszy w szkole :D.

2. SE W850

w850_offfrontblackheadphones.jpg

Mój pierwszy SE. Byłem nim zachwycony, chociaż przesiadłem się z N70 i brakowało mi systemu. Muzykę odtwarzał bardzo dobrze, aparat też zły nie był. Klawiatura była wygodna, a wyświetlacz cudowny.

3. SE C510

1f4827c0439dc4de4a83c6095b0d5250.jpg

Ten mi przypadł ze wzg. na wygląd. Aparat nie do końca spełnij moje oczekiwania, ale reszta... Znakomita. Duży czytelny wyświetlacz, no i dzięki niemu zainteresowałem się tuningiem SE. Muzyka była jak dla mnie bardzo dobra.

4. No i moja obecna 5530:

nokia_5530-xm_2.jpg

Co tu dużo pisać? Znakomita jakość muzyki, bardzo duży wyświetlacz znakomicie reagujący na dotyk i niezły aparat. Do tego Symbian v5.

Najbardziej do gustu przypadła mi 5530. No cóż... Technika idzie do przodu :P

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak dam dwa bo nie wiem który bardziej lubiłem ;)

1. Siemens C65:

siemens-c65_2.jpg

Telefon absolutnie niezniszczalny (służy do tej pory, dżojstik nigdy nie wymieniany śmiga elegancko) i jak na tamte czasy wypasiony (True Tony, IrDA, GPRS, Java no i kozacki Aparat ;) ). W dodatku soft który już w standardzie sporo potrafił (a co były nawet opcje Formatuj i Defragmentuj :D ) i można go było modyfikować.

2. Sony Ericsson W810i WALKMAN:

168429_0847he7t9O0vO478.jpg

Telefon od którego zaczęła się moja "przygoda" z tuningiem SE (ba zaczęła się moja przygoda z SE). Niezły aparat, świetny design, świetny odtwarzacz i porządne słuchawki w zestawie. W dodatku ekran który wtedy (po przesiadce z 5200) po prostu zaskoczył mnie jakością obrazu. No i gadżet w postaci czujnika światła który działał znakomicie (w przeciwieństwie do C902 i 5800 w której mam wrażenie że w ogóle nie działa).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Zawsze miałem sentyment do nokii 3650. Może dlatego, że to pierwszy telefon który kupiłem za własne zarobione pieniądze?

my_3650.jpg

Drugim fonem była nokia 6230i którą nadal mam i używam jako zapasowy telefonik

1261924853-1.jpg

No i moja katualna e51 ;)

E51.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Moim ulubionym telefonem jest... K770i.

Pomimo, że ma swoje wady, niejednokrotnie też był na gwarancji i doprowadzał mnie swoimi wahaniami nastrojów do wściekłości - jest wszystkim tym czego potrzebuje.

Jest tani, zgrabny, pożyteczny(:D), dobry aparat, latarka, niezła jakość muzyki, mam kartę 2GB więc też wystarczająco - no prócz GPS'u nic mi w nim nie brakuje. Kasy zawsze zostaje mi sporo, by jeszcze po necie pośmigać, także jakieś WiFi jest mi generalnie niepotrzebne. I z tego wszystkiego, przez tak długi czas go nie zmieniam w ogóle. Jak dla mnie nie ma równie dobrego telefonu w tym segmencie spełniającego moje preferencje, żebym nawet w najbliższym czasie miał go zamieniać na cokolwiek :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

ja jestem dzieckiem nokii.

po moim pierwszym telefonie motorola m33coś tam, któremu się odwracały literki do góry nogami,

miałam serię nokii..

w pewnym momencie zamieniłam nokię na sony ericssona i to był megadramat.

teraz mam nokię xpress music 5530 i sprawuje się bardzo fajnie, choć zdarza jej się zaliczyć reset,

ale jestem apple pozytywna i czaję się na iphone'a 3g 16 gb koniecznie z białym tyłem - na gadżet idealny, no i o wiele lepiej przystosowany dla mnie niż nokia, bo ma świetna aplikację do obsługi fejsa :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bardzo miło wspominam SE k550i :)

Jak na 2.0 mpix robił dobre zdjęcia, miał latarkę (bardzo mi tego brakuje w obecnej noki), duże możliwości tuningu (soft od w610i, dużo patchy,flah menu itd.), intuicyjne menu, tylko klawiaturę miał trochę wkurzającą (te małe przyciski). Wiadomo technika idzie do przodu i rok temu się z nim rozstałem :(

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tu możemy napisać który z posiadanych telefonów najbardziej lubiliśmy. Nie chodzi o hardware tylko o subiektywne uczucia. Mam nadzieję, że temat się przyjmie :)

Gratuluję zainicjowania bardzo ciekawego tematu! Moim zdaniem ten temat już się przyjął i ma szansę zostać wręcz najpopularniejszym! :)

Ulubionymi modelami były dla mnie moje pierwsze "komórki", które wspominam z sentymentem, a nawet pewną dozą czułości... ;)

Do niektórych z nich nawet czasami wracam, gdyż zachowałem je sobie na pamiątkę :rolleyes:. Zdarza się nawet, że korzystam z nich, gdyż posiadam kila aktywnych kart SIM. Przydają się np. w trakcie prac na działce, wyjazdów w plener czy awarii innej "komórki". Trudno zdecydować mi się na wybranie tych "najulubieńszych"... ;) Wymienię teraz kilka, a ewentualnie później uzupełnię tą listę z krótkim uzasadnieniem :) . Siemensy: C35i, SL45i, Motorole: Shark, Timeport, Panasonic GD96, Samsung SGH R200 - tak na początek... :)

Przepraszam za literówkę w poprzedniej wiadomości :rolleyes: Prawidłowo powinno być oczywiście: "...kilka..."

W tym temacie CIĄG DALSZY NASTĄPI !!! :)

Odnośnik do odpowiedzi

OK, ale najlepiej będzie jednak bez cytatów... ;)

maniak:) - żałuj, bo początek ery "komórkowej" był naprawdę fascynujący... :rolleyes:

Współczesne "komórki" są już tak zunifikowane, że straciły swój indywidualny urok... :D

Jak znajdę trochę czasu to krótko odniosę się do wymienionych modeli i uzasadnię dlaczego pomimo upływu lat darzę je nadal pewnym sentymentem... :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 12 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...