Skocz do zawartości

Koniec abonamentu PLAY - co dalej?


arasreal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy. 20 czerwca konczy mi sie 2 letnia umowa z Playem. Chcialbym przejsc do Fresha, chociaz jeszcze sie zastanawiam. Mam pytanie, czy musze do nich isc i wypelnic jakies papiery, ze rezygnuje, czy poprostu tego 20 czerwca wylacza mi telefon? I bede mogl wlozyc nowa karte z Fresha?

Slyszalem, ze nie warto ladowac sie znow w abonament u nich. Chociaz nie mialem problemow z nimi, to myslalem, ze bedzie cos ciekawszego do wyboru, jesli chodzi o tanszy abonament i nowy telefon.

Ktos z Was juz przedluzal z nimi umowe? Oplaca sie?

Pozdrawiam

PS. Wczesniej mialem abo za 40 zl, i czasami go przekroczylem, ale zazwyczaj pare zl mi zostawalo na koniec miesiaca. Dlatego mysle, ze Fresh za 30 zl bylby zdecydowanie ciekawsza opcja.

Jesli juz zdecydowalbym sie na abonament, to chcialbym wziac telefon przy okazji. Znalazlem takie cos: Nokia 6303 w abo za 29 zl, 99 doplacam. Nokia E52 w abo za 49 zl, doplata 99 zl lub Nokia 6700 Classic za 49 zl, w abo za 49 zl.

Co byscie z tego polecili?

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to po zakończeniu umowy, bez twojej ingerencji przedłuża Ona się automatycznie (przyjaźniejsze sieci, Cie o tym informują - proponują nowe warunki).

Po okresie 2 lat sądzę, że możesz się spodziewać nowszego telefonu (w końcu postęp technologiczny w Polsce choć wolno, to jednak istnieje).

I raczej opłaca się zostać z Play, gdyż mają jedną z bardziej atrakcyjnych ofert wśród operatorów.

Odnośnik do odpowiedzi

zalezy jaki masz profil uzytkowania telefonu. do ktorej sieci najwiecej dzwonisz. w tej chwili inna wyrozniajaca sie oferta sa abonamenty w orange (te ze zwierzakami). Plusem ich jest to, ze jakos tam mozna dopasowac taryfe do potrzeb. Wybor zawsze jest Twoj. Takze ja proponuje najpierw okreslic jak korzystasz z telefonu, do ktorych sieci dzwonisz i pozniej porownac oferty.

pozdr.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie przedłużysz umowy/ nie napiszesz rezygnacji to operator przedłuża ci umowę na czas nieokreślony ;P Więc nawet po terminie możesz zrezygnować. Bynajmniej tak miałem w orange, ale z tego co się orientuje to we wszystkich sieciach działa to tak samo ;d

Odnośnik do odpowiedzi

moj znajomy zwlekal z podpissaniem przedluzenia kilka tygodni (miesiac mial umowe na czas nieokreslony) i nawet ciekawa opcje dostal z nowych taryf. dlatego ciekawa, ze pakiety byly wybrane ze wszystkich 3 taryf, co bardzo fajnie jego oczekiwania spelnilo. tyle ze to tez w orange

Odnośnik do odpowiedzi

arasreal: wicej szczegolow prosze. jezeli chcesz przejsc w orange ze starych taryf na nowe, to chyba idziesz do salonu i musisz zaplacic 100 zl rekompensaty i zrobione. jezeli chodzi o calkowite zerwanie umowy, to nie mam pojecia.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...