Skocz do zawartości

SX1 czy S65 ?? Ja myslicie??


Rekomendowane odpowiedzi

bdb aparacie

T cyfrowke musisz kupic. Nawet cudo se k/d750i robi raczej slabe fotki. Co do mmc to samo w zasadzie, bo oba obsluguja karty. Na sx1 512 kingstona mmc+ smiga az milo, bo kumpel ma. Ja bym bral sx1, bo po pierwsze ma symbiania, i dlaej: mp3, tradio lepszy wyswietlacz pelno patchy, cristal (www.sx1.pl) i jak by nie bylo napewno lepiej sprzedasz niz s65.

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz fotki z s65 to zobaczysz, ze te megapixela to pic na wode. SX1 drozszy, bo ma mp3, radio i symbiana. Ja bym bral sx'a bez zastanowienia tym bardziej, ze masz 3650 wiec wiesz jak duzo daje symbian. Dzisiaj cala lekcje gralem w thps. Gralo sie troche dziwnie, bo to jest gierka pod ngaga, ale po krotkim graniu pyka sie elegancko :)

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym bral sx'a bez zastanowienia

ja tez :) z reszta sam wiesz jak wadliwe sa siemensy szegolnie z serii x65.Ja bym nie ryzykowal.

Dzisiaj cala lekcje gralem w thps

Sorry za OT ale sprobuj colina 2005.Bardzo przypomina Colina 2 na PC :)

Odnośnik do odpowiedzi
z reszta sam wiesz jak wadliwe sa siemensy szegolnie z serii x65.Ja bym nie ryzykowal.

To jest siemens dorownujacy jakoscia sl45i. A to, ze czasami cos sie sypnie to tylko przez jakies walniete programy. A i wtedy nie ma powodow do zmartwien, bo mozesz sobie wgrac soft kablem usb z zestawu.

A co do mozliwosci to polecam poczytac na www.sx1.pl mozliwosci cristal patcha.

Odnośnik do odpowiedzi

zle mnie zrozumiales.SX1 uwazam za jednego z niewielu siemensow sprawnych pod wzgledem technicznym.Chodzi mi o to ze seria 65 jest bardzo slaba a sx1 jest calkiem niezly(i w dodatku ma symbiana mp3 itp).Ja bym sie nawet przez chwile nie zastanawial ktorego wziasc.

Odnośnik do odpowiedzi
zle mnie zrozumiales

A to przepraszam :)

Co do serii 65 to cx nie byl zlym telefonem jak na swoja cene. Fakt, ze lapal zwiechy, ale pamiec spora i ladne fotki. Ale teraz widac, ze siemens chce nadrobic niedopracowana serie 65, bo cx75 nie jest zlym telefonem tylko jego wada jest to, ze siemens za mocno chcial oszczedzic na dodatkach i nie dal sluchawek i karty nawet 32 mega :/

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...