Skocz do zawartości

Proszę o pomoc.


jacek28

Rekomendowane odpowiedzi

jacek28, To zależy do czego potrzebujesz telefonu. Jeśli tylko zdwonić i odbierać telefony to najlepsza będzie 6020, a jeśli do słuchania mp3 to 6101 :) to jest twój wybór ja bym wzioł 6020, bo klapka zawsze może się złamać odpaść jeśli ci spadnie telefon

Odnośnik do odpowiedzi
bo klapka zawsze może się złamać odpaść jeśli ci spadnie telefon

no bez przesady.Klapki sa dobrze wykonane nie lamia sie po byle upadku.A przy powazniejszych upadkach to w kazdym telefonie potrafi sie cos uszkodzic.To tak jakby powiedziec ze wole samochod bez drzwi bo moga przeciez odpasc....

Odnośnik do odpowiedzi

tel. służy głównie do pisania sms,dzwonienia bo do tego jest stworzony a i także musi mieć aparat aby w każdej chwili do kogo to możliwe wysłać mms-a.Czy to są bajery????

To poprostu normalność.Biorę 6101 bo podoba mi się tel z klapką a tel. noki miałek kilka,także do dziś mam 6310i i o baterii to prawie wiem wszystko dlatego 6020 a 6101 to w zasadzie te same czasy trzymania a bateria 6310i już się nie powtórzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co?? Może jestem dziwny ale właśnie testuje nokie 6101 i 6020 i powiem wam że chyba lepiej pasuje mi jednak 6020 jest taka jakaś poręczna.W każdej chwili można podświetlić kto dzwonil a tego z klapką trzeba otwierać.Chyba jestem tradycjonalistą i telefon wolę jednak jednolity.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...