Skocz do zawartości

nokia e52 simlock play


pszczolka121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem, a mianowicie- chciałam wziąć w Playu telefon Nokia e52 i ściągnąć z niego blokadę simlock tak by telefon działał w plusie. Bylam jednak pytać w komisie, gdzie powiedziano mi, że ściągnięcie blokady z tego telefonu jest na razie niemożliwe. Czy ktoś orientuje się czy to rzeczywiście tak jest czy być może komis świadczy średniej jakości usługi i nie potrafią tego zrobić oraz po jakim czasie od ukazania się telefonu na rynku jest możliwe ściąganie z niego simlocka? Jeśli ktoś ma podobny problem jak ja bardzo proszę o kontakt, byłabym w stanie również wymienić się telefonem na ten sam model oczywiście jeśli będzie całkiem nowy i wzięty w plusie.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

Bez problemu powinni ściągnąć bo jest to możliwe. Widocznie komis do którego poszłaś nie był zbyt wykwalifikowany (kolega jak ostatnio zapytał o sim lock z Satio to pytali się go co to takiego Satio, no litości z takimi profesjonalistami).

Odnośnik do odpowiedzi

Bez problemu powinni ściągnąć bo jest to możliwe. Widocznie komis do którego poszłaś nie był zbyt wykwalifikowany (kolega jak ostatnio zapytał o sim lock z Satio to pytali się go co to takiego Satio, no litości z takimi profesjonalistami).

ok. a czy orientujesz się w jakich granicach będzie się wahać cena sciagniecia ?

z góry dzieki za odpowiedz i za pomoc ! :)

Odnośnik do odpowiedzi

prawdę mówiąc nie mam pojęcia ale pewnie w okolicach 50zł (nie daję gwarancji ja tyle biorę za Sima z nowych SE).

Simlock z tego modelu nie jest mozliwy normalnymi metodami

koszt usuniecia blokady za pomoca genie klipa klasyfikuje sie w granicach 300pln zas dm3 z tego co widze nie ma w obsługiwanych modelach

http://simlock.pl/bb5dm3/

poza tym play na zyczenie abonenta powinien usunąć z tego tela blokade przy zakupie za free.

Odnośnik do odpowiedzi

Simlock z tego modelu nie jest mozliwy normalnymi metodami

koszt usuniecia blokady za pomoca genie klipa klasyfikuje sie w granicach 300pln zas dm3 z tego co widze nie ma w obsługiwanych modelach

http://simlock.pl/bb5dm3/

poza tym play na zyczenie abonenta powinien usunąć z tego tela blokade przy zakupie za free.

Dlatego mówiłem że nie mam pojęcie ile się bierze. Pewien byłem tylko tego że da się urwać.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...