Skocz do zawartości

Samsun Avila - klucz dostępu ? Dziwna rzecz


Teejays

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem dzisiaj w kościele, odblokowuje klawiature w telefonie Samsung Avila, i wyskakuje:

(mniej więcej coś takigo)

Klucz dostępu jest zgodny z

ks. Zygmunt Zawitkowski(to proboszcz parafi)

Połączyć

TAK NIE

o co chodzi ? Kliknąłem TAK i nic się nie zrobiło !?

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem godzine :)

To mi nie wyglądało na przesyłanie czegoś przez bluta... Nie wiem co to bylo a chodzi mi to po głowie.. Więc chciałbym jakieś wyjaśnienie :)

____________

A ten ksiądz Zygmunt prowadził drogę krzyżową, więc nie za bardzo miałby czas bawić się telefonem :) Tak czy tak, to raczej napewno nie było wysyłanie czegoś przez bluta :)

Odnośnik do odpowiedzi

Albo ktoś wiedział że masz ze sobą telefon i chciał ci żarta zrobić. A miałeś włączone wtedy bluetooth ?

A jeszcze mam takę pytanie czy też tak masz w avili że jak ci bateria pada to co 5 minut pika ??

Nom, starsi pojechali, a musiałem mieć z nimi co i raz kontakt, nie mogłem znaleźć ładowarki, i co 5 minut, mniej wiecej co 5 minut, pikało bateria rozładowana, a dzwoniłem do kumpla i nic.. Samsungi chyba wszystkie tak mają, a jak bys chciał zrobic zdjecie to nidyrydy xD

Miałem wtedy włączone blutut, ale słuchajcie, wiem co wyskakuje gdy się cos wysyła, i to nie wygłądało na wysylanie czegos przez bluta...

Odnośnik do odpowiedzi

A może nie wiem czy znasz ten program jest taki co można połączyć się przez bluetooth z innym telefonem i np. czytać sms-y z tego 2 telefonu itp. Może to ten program. Tylko nie wiem czy jak się łączy z tym 2 telefonem to pokazuje się to samo co przy wysyłaniu czegoś czy jakoś inaczej.

Odnośnik do odpowiedzi

Rafix - po pierwsze jak Ksiądz prowadził Droge Krzyżową to nie mógł się bawić tym programem ...

A po drugie to łączy się to poprzez bluta i nie wyskakuja jakies klucze dostepu tylko tak jakby ktoś wysyłał Ci muzyke , zdjecie itp :)

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem dzisiaj w kościele, odblokowuje klawiature w telefonie Samsung Avila, i wyskakuje:

(mniej więcej coś takigo)

Klucz dostępu jest zgodny z

ks. Zygmunt Zawitkowski(to proboszcz parafi)

Połączyć

TAK NIE

o co chodzi ? Kliknąłem TAK i nic się nie zrobiło !?

Rafix - czytaj ze zrozumieniem !

Teejays napisał czarno na białym że nic sie nie zrobiło !

Ja osobiście bym się tym nie przejmował i zostawił tak jak jest. A następnym razem zobacz czy połączy się tak samo jeżeli będziesz miał wył bluta :)

Odnośnik do odpowiedzi

Rafix - czytaj ze zrozumieniem !

Teejays napisał czarno na białym że nic sie nie zrobiło !

Ja osobiście bym się tym nie przejmował i zostawił tak jak jest. A następnym razem zobacz czy połączy się tak samo jeżeli będziesz miał wył bluta :)

Hęęę...

Byłem dzisiaj w kosciele i nic takiego nie było, więc na chwile obecna cichosza, jak by co to sie odezwe :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...