Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem


djrolex

Rekomendowane odpowiedzi

witam po podłączeniu ładowarki cały czas wyskakuje mi pamięc masowa usb, czyli tak jak by ladowarke traktowal jak kabel usb, denerwuje mnie juz to wiec prosze o pomoc jak to naprawic!!bateria trzyma bardzo krotko tzn jak zostana 2 kreski to chwila i sie wylacza!prosze o pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Prawdopodobnie bardzo często podłączałeś telefon do komputera więc teraz wykrywa nawet ładowarkę jako kabel usb. Spróbuj zmienić baterię a jeżeli to nie pomoże to niestety ale pozostanie tylko takie korzystanie z telefonu lub serwis.

Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie bardzo często podłączałeś telefon do komputera więc teraz wykrywa nawet ładowarkę jako kabel usb. Spróbuj zmienić baterię a jeżeli to nie pomoże to niestety ale pozostanie tylko takie korzystanie z telefonu lub serwis.

Pozdro.

Co to za bzdura?? A jak często się podłącza ładowarkę to twoim zdaniem nie wykrywa kabla USB czy słuchawek??

W dodatku temat jest z marca więc nie sądzę żeby się ktoś nim interesował, ale skoro już coś napisałem to spróbuję pomóc.

Wyjścia są dwa, albo sypnął się soft, albo obrywa się złącze (nie rusza się czasem?? bo to typowa przypadłość LG) i dzieją się takie cuda.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...