Skocz do zawartości

Nokia 3650 zacieła sie.


kuncek12

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie posiadam nokie 3650 i gdy chciałem obejrzeć jakiś filmik długo się nie wczytywał i postanowiłem wyciągnąć baterie a gdy już ja włożyłem telefon zaciął się na napisie NOKIA.

Z góry dzięki.

Odnośnik do odpowiedzi

Wciskasz jednocześnie:

Zieloną słuchawkę, * (gwiazdkę), klawisz 3 i przycisk włączania

I trzymasz aż pojawi się napis "Formatting..." (w nowych symbianach się nie pokazuje) który wygląda tak:

P1010030.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

musisz trzymać zaraz po włączeniu niemal odrazu jak załapie uruchamianie nie puszczać i nie mieszać klawiszy bo niekiedy idzie inne przycisnąć przyciski

to tak z 10 sec. powinieneś trzymać jak już się pojawi się napis nokia to wyciągnij i włóż jeszcze raz baterię i od nowa ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, jak nie wiesz o czym ja mówię to się za to nie bierz. Wrzuć soft porostu przez open i są małe szanse że fon wstanie. Nie znam tego forum ale takie coś jak wgrywanie softu przez open wyjaśnione na pewno jest, więc poszukaj co i jak...

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, jak nie wiesz o czym ja mówię to się za to nie bierz. Wrzuć soft porostu przez open i są małe szanse że fon wstanie. Nie znam tego forum ale takie coś jak wgrywanie softu przez open wyjaśnione na pewno jest, więc poszukaj co i jak...

Wątpię. Powiem tak na forum brakuje specjalistów od Nokii Motoroli Samsunga. Ja siedzę głównie w SE ;) . Jeśli chcesz możesz napisać jakieś poradniki :) Z resztą na tym forum i tak przeważają pytania jaki telefon wybrać i jak ustawić budzik/zmienić tapetę (no dobra może trochę przesadzam :P ).

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię.

Znalazłem to w kilka sekund:P Klik

Tylko wiadomo że soft od n70 nie będzie pasował:)

//A tak nawiasem mówiąc mógł bym napisać kilka poradników. Znam się trochę na motorolach - level 1,2. Nokie ogarniam jako level 3.

Jakieś PDA ale amatorsko.

Level 1 i 2 to wymiana akcesoriów typu LCD, flex, itp.

Level 3 to co poprzednio + lutowanie.

Aha i nie ma co śmiecić tego tematu. Może przejdźmy do innego działu i zróbmy listę czego tu brakuje. Jakie poradniki są potrzebne itp.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że znajdziesz w tematach Escape kilka razy dawał tutoriale w tematach :). Chodzi mi o poradniki w odpowiednim dziale do których można łatwo podlinkować bo są zawsze pod ręką.

Fakt nie zaśmiecajmy tematów.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...