Skocz do zawartości

Import telefonów


kasiulenta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Znalazłam się tutaj bo jak wielu z Was poszukuje tanich telefonów tzn szukam kontaktów z osobami które maja doswiadczenie w tej branży, oraz kontaktów z zagranicą.Wszystko to mi jest potrzebne do tego ponieważ chce otworzyć sklep m.in z telefonami i jak każdy chce na tym dobrze zarobić :D .Nawiązałam już kilka kontaktów m.in z Chinami wszystko ok (nawet wiarygodne)tylko troche drogo, następnym moim nowym kontaktem był koleś z Anglii Mark Graham Barillo Services Ltd. z tego co wyczytałam na forum (nie naszym) były jakieś problemy takze zrezygnowałam chociaz mieli taniutkie telefony.Teraz jestem w trakcie rozmowy z pewna panią z Anglii dokł. Yorkshire firma Link Phones Inc.Kelly Smith i wydaje mi sie najpewniejsza tak na 70%.Plusem jest to ze wpłaca sie 70% a po odebraniu przesyłki resztę.Już sama nie wiem!!Dlatego bede wdzieczna na wszelkie odpowiedzi co do wyżej wymienionych ludzi i firm.Może ktos juz miał z nimi doczynienia a może ktoś już ma sprawdzony kontakt. Z tego co sie zorientowałam ten temat jest owiany jakąś wielką tajemnicą i ludzie nabieraja wody w usta- no trudno. :mmm: :bye:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Ja bym z chęcią jakąś nokie kupił np. 6630i czy coć podobnego i najlepiej jak najtaniej :) jakby ktos coś miał to dajcie znać :)

tak BTW to nie ma nokii 6630i...

N3650

[ Dodano: Nie 21 Maj, 2006 18:42 ]

chodziło mi o 6630 bez i sora

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ale jakby ktoś mial jakis pewny kontakt to prosze o wiadomosc na pw lub gg..

Jestem obecnie w Nowym Jorku nie bardzo tu jest co kupować... Ceny w sklepach w w NJ sa porownywalne o naszych na allegr chociazby wiec sie raczej nei oplaca... Oni biora wszystko od operatorow, nie maja urzywanych czy serwisow.. Wszystko kreci sie wokol operatora...

Pozdrowki : :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...