Skocz do zawartości

sciphone i68


Rekomendowane odpowiedzi

jestem posiadaczem telefonu sciphone i68,wszystko działa ok poradziłem sobie z wiekszoscia problemow szukajac po necie rozwiazan jednak nie wiem co moze byc gdy rozmawiam po około minucie osoba z ktora rozmawiam przestaje mnie słyszec to samo gdy dostaje smsa podczas rozmowy,czy to moze byc wina bateri bo gdy rozmawiam potrafi sie rozładowac ale nie jest tak zawsze.telefon mam trzy miesiace i od poczatku byl problem z bateriami na mrozie padały .

Odnośnik do odpowiedzi

Co do baterii to w czasie rozmowy z połówki potrafi się zrobić zero. To takie małe niedociągnięcie przy tworzeniu ikonki baterii. google.pl to nie wszystko trzeba jeszcze wiedzieć co wpisać

PS. Bateria jest w nich bardzo słaba. Możesz poszukać zamiennika w firmie TF1<< oni zajmują się dystrybucją akcesoriów i części do egzotycznych telefonów, ale nie dam gwarancji, że takową znajdziesz. Najlepiej napisz do nich e-maila, bo nie wszystkie produkty mają na sklepie.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Co do baterii to w czasie rozmowy z połówki potrafi się zrobić zero. To takie małe niedociągnięcie przy tworzeniu ikonki baterii. google.pl to nie wszystko trzeba jeszcze wiedzieć co wpisać

PS. Bateria jest w nich bardzo słaba. Możesz poszukać zamiennika w firmie TF1<< oni zajmują się dystrybucją akcesoriów i części do egzotycznych telefonów, ale nie dam gwarancji, że takową znajdziesz. Najlepiej napisz do nich e-maila, bo nie wszystkie produkty mają na sklepie.PZDR

a wiesz czemu rozmawiajac po około minucie nie słyszy cie w słuchawce?co do bateri to pasuje od noki jest troche mniejsza szerokosciowo ale styki pasuja i podobno działa duzo lepiej niz ten chinski bubel ta bateria noki BL-5B ale osobiscie nie mam narazie jednak musze sobie sprawic/

Odnośnik do odpowiedzi

To co wiedziałem to napisałem, ale zanim włożysz nieoryginalną baterię porównaj tabliczki znamionowe.

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ale wątpię żeby problem leżał w micro bo sam siebie słyszysz. Nawet jakbyś znalazł co powoduje ten problem to i tak nie ma pewności,że znajdziesz części

Mimo wszystko spróbuj zrobić tak:

Prowadź rozmowę aż do "wyłączenia się" micro i od razu wykonaj następne połączenie aby sprawdzić czy zadziała to trochę rozjaśni sprawę.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

To co wiedziałem to napisałem, ale zanim włożysz nieoryginalną baterię porównaj tabliczki znamionowe.

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ale wątpię żeby problem leżał w micro bo sam siebie słyszysz. Nawet jakbyś znalazł co powoduje ten problem to i tak nie ma pewności,że znajdziesz części

Mimo wszystko spróbuj zrobić tak:

Prowadź rozmowę aż do "wyłączenia się" micro i od razu wykonaj następne połączenie aby sprawdzić czy zadziała to trochę rozjaśni sprawę.PZDR

zrobiłem jak pisałes i normalnie mozna sie połączyc ale po chwili problem jest taki sam ze mnie nie słysza ja ich tak,mysle ze to nie wada micro ale oprogramowania jednak na poczatku wszystko bylo ok

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...