Skocz do zawartości

SciPhone i68 duży problem! pomocy! ;((


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie ;)

Bardzo potrzebuję Waszej pomocy, i mam nadzieję, że będziecie w stanie mi jej udzielić.

Tydzień temu kupiłam telefon SciPhone i68. Nie było z nim do tej pory żadnych problemów. Pomijam już kwestię mms, które nie działają za żadne skarby. Mój problem dotyczy tego, że telefon się po prostu resetuje. Co jakiś czas, i w trakcie rozmowy, i nawet wtedy gdy go nawet nie dotykam, sam się wyłącza i włącza na nowo. Nie żąda przy tym kodu PIN ani nic. Wydaje mi się, że może ma jakiś problem z oprogramowaniem, albo może natury technicznej. Nie mam pojęcia co to może być, ale jest to piekielnie uciążliwe. Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;) Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do odpowiedzi

z tym będzie OGROMNY problem :blink:

po pierwsze to podróba więc cena odpada bo nikt ci go nie przyjmie

po drogie soft też raczej nie znajdziesz można by spróbować z do Iphone(ten oryginał) ale nie wiem czy będzie pasował :(

Odnośnik do odpowiedzi

po drogie soft też raczej nie znajdziesz można by spróbować z do Iphone(ten oryginał) ale nie wiem czy będzie pasował :(

Też odpada System z iP nie poleci na tym China wynalazku.

Odnośnik do odpowiedzi

Jejuś ;(

To ja już nie wiem co mam teraz zrobić ;((

Mam dla ciebie kilka wyjść:

a) Przywyknij

b ) Szukaj magika który podejmie się próby uratowania tego wynalazku

c) I teraz najsensowniejsze: sprzedaj i kup coś normalnego od renomowanego producenta (np. Nokia 5530XM)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...