Skocz do zawartości

Klasa karty microSD


blinovski

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna karty do telefonu. Zastanawiam się jakiej klasy kartę kupić. Czy warto wybrać kartę klasy 6 czy 4 w zupełności wystarczy?

Obecnie mam kartę, jakiegoś no name'a, która strasznie lagguje. Jest to irytujące dlatego teraz nie chcę powtórzyć tego błędu.

karta będzie 8GB do HTC HD2

Z góry dzięki za pomoc.

blinovski

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mimo wszystko nie polecę Ci SanDiska. KingStone to sprawdzona marka. Klasa pamięci ma tylko znaczenie przy przerzucaniu danych i w telefonie który nagrywa video z prędkością 120kl/s (Samsung Pixon chyba). PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mimo wszystko nie polecę Ci SanDiska

Konkrety dlaczego nie SanDisk? Kingston robi przeciętne karty pam (tzn. są tanie i to jest ich atut) trafiłem nawet na kilka wadliwych sztuk co mi się nigdy przy SanDisku nie trafiło.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mojego SanDiska formatowałem 2 razy bo był zwalony przez instalki java, a kupel to maniak gier na kome(ten sam model telefonu)i na KingStonie nigdy nie miał takich problemów

PS. Karta to oryginał, a nie podróba

PS2. Co do cen to kingston jest droższy(przynajmniej m2)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mojego SanDiska formatowałem 2 razy bo był zwalony przez instalki java, a kupel to maniak gier na kome(ten sam model telefonu)i na KingStonie nigdy nie miał takich problemów

PS. Karta to oryginał, a nie podróba

PS2. Co do cen to kingston jest droższy(przynajmniej m2)

Yyyy Kingston nigdy nie produkował M2 (tu wyłączność ma Sony i SanDisk). Kingston robi tylko Secure Digital (SD) w różnych postaciach (zwykłe, mini, micro)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...