Skocz do zawartości

Przeniesienie numeru


Alcapone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niedługo moja umowa w sieci Era kończy się, postanowiłem rozejrzeć się za nowym aparatem. Jestem dość wymagającym użytkownikiem, więc nie zadowolę się byle czym.. Mój telefon powinien by funkcjonalny, ładny i dotykowy - niby wszystko powinno pójść sprawnie, ale... Po żmudnych poszukiwaniach zawiesiłem oko na aparacie Nokii 5800. W mojej sieci telefon ten kosztował więcej niż na allegro.. stwierdziłem, że to najwyższa pora, żeby przesiąść się do innej sieci, bo obecna nigdy nie zadowalała mnie swoimi promocjami. Znalazłem Play-a.

Aparat był w przystępnej cenie. Wszystko ładnie i pięknie, gdyby nie to, że nigdzie nie było napisane, iż obowiązuje go promocja. Promocja, która wykorzystać mogą abonenci tej sieci, lub osoby przenoszące swój numer. Wychodzę z założenia, że jak coś jest tanie, to szybko schodzi, chodzi mi obecnie tylko i wyłącznie o aparat, dlatego nie chciałbym, żeby promocja nie skończyła się, a tak zapewne mogłoby się stać pod koniec czerwca, kiedy wygaśnie moja umowa.

Po kilku wizytach w punktach dowiedziałem się, że ludzie 'kupują startery' i przenoszą numery, w celu uzyskania promocji.

Teraz moje pytanie. O jakie startery chodzi? Era Tak-Tak? Czy inny najgłupszy starter z sieci, który można kupić w kiosku?

To jedyne logiczne wyjaśnienie, ale przecież to byłoby zbyt proste.

Niecierpliwie czekam na odpowiedź!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

LUDZIE!

Poszukuje trzech osób które chcą przenieść telefon do Play!

Mam w tym swój mały interesik, więc każdej z tych osób za przeniesienie wręczę 100zł w gotówce ;)

Jeżeli macie znajomych którzy chcą się przenieść i dostać jeszcze stówkę żeby to świętować zapraszam na priv, i każdemu wytłumaczę o co chodzi :)

Proszę, powiedzcie o tym swoim znajomym, ja nie żartuje. :)\

Oczywiście przed przeniesieniem te osoby muszą się ze mną skontaktować na facebooku, gg, e-mailem czy telefonicznie!

To nie jest żaden przekręt, osoby nic na tym nie tracą, a za pomoc którą mi zaoferują jestem w stanie zapłacić uczciwą cenę - nazwijmy to "wymianą uprzejmości"

Odnośnik do odpowiedzi

Naliczyłem kilka tematów o tym samym - przeniesienie numeru do Play :D Czy już nie da sie w jednym o tym pisać :D a co do terminu - ja ostatnio przenosiłem 3 numery i wszystkie aktywowane w ciągu 2 dni... więc nie wiem skąd takie przypadki zwlekania jak u was? Od pół roku już mamy 1 dniowy NMP i co jak co - ale w Play jeszcze nie zdarzył mi się dłuższy poślizg z przeniesieniem niż 2-3 dni robocze.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...