Skocz do zawartości

Jaką ofertę wybrać w orange?


Agnes06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Chciałam sprawić sobie nowy telefon i numer w orange.. Czy orientujecie się w jakiś ofertach, poprzez które mogłabym mieć to, i to w opłacalnej cenie.. Ja jeden DOBRY telefon moge mieć nawet przez 5 lat.. tylko kwestia wytrzymałości baterii, i.. całej konstrukcjii :P.. niee.. no może to drugie to przesada.. ale myśle że mój tel powinien mieć mocną baterie.. tyle, jeżeli o to chodzi (aha, i wysuwany, lub z klapką) co do budowy telefonu.. A co do sprawy z kasą na koncie..to ja zawsze miałam kartę, więc nie wiem, na czym tak właściwie polega abonament, i czy się coś takiego w ogóle opłaca.. (szczerze mówiąc, to ja w ogóle nie potrzebuje telefonu, jeżeli chodzi o teraźniejszość.. zależy mi tylko na tym, aby do września wymyślić coś, co zapewni mi tela i kartę w dobrej cenie..) NIE chce wydawać kasy na tele, bo za nią mogłabym sobie kupić wiele rzeczy, które prawdziwie mnie pasjonują i pociągają.. tak więc bez przesady z cjego ceną :P...

Zatem.. głównym pytaniem, jest to, co powinnam zrobić w tej sytuacji (brak tela i brak kasy na kącie) -przypominam: chciałbym mieć numer w orange.. Czy za niską cene zatem, znajdę jakieś oferty.. hmm czy coś w tym stylu, dzięki którym będe mieć opłacalnie to i to?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym polecił mix lub abonament np. za 35 zł i jakiś telefon za 100 zł (taniej, nie bd nic dobrego... no dobra może i będzie, ale będzie to przestarzały telefon).

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, właściwie nie napisałaś do jakiej kwoty chciałabyś się ograniczyc i czy

duzo rozmawiasz przez tel. Oferty na abonament sa tak szerokie ,ze mogłabyś

śmiało dobrac sobie taryfe do swoich potrzeb, zreszta a abo. wybor telefonow

tez jest duzy i to ze sa tansze nie oznacza ,ze gorsze( wszystko uzależnione

od wysokości zobowiązania), ale o długość czuwania baterii nie powinnas się

martwic. Ponieważ nie napisałaś w jakiej kwocie interesuje Cie abonament to

przyszla mi do glowy promocja w Orange, gdzie można dostac +100 % minut,

wlasnie bez względu na to jak wysoki abonament sobie wybierzesz. Z tego co

wiem standardowa promocja, bez ograniczen itd. , tzn. możesz normalnie

dobrac pakiety na zawsze jak to było do tej pory, tylko nie wiem jak one się

wzajemnie łączą, ale pewnie w salonie powiedza Ci nieco wiecej szczegółów.

Po za tym nie napisales jaki mniej wiecej oferty postrzegasz jako ciekawe(?)

Mozez tez dobrac oferte dla firm, jst teraz jakas taka promocja , ze abonament jest

optymalny juz chyba od 30-300 zl i pewnie ilosc minut tez wieksza i godna zainteresowania.

Kwestia potrzeb i oczekiwan, ale mozliwosci nie brakuje...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja bym polecał abonament 25zł i umowa na 24 miesiące i dostaniesz 1 prezent i telefon samsung c3050 za 2 zł(rozsuwany). Jeśli chodzi o prezent to można sobie wybrać np. 30 darmowych minut do wszystkich sieci co miesiąc je byś dostawał. A jeśli chodzi o abonament to polega to na tym że nie musisz kupować karty tylko masz dzień wyznaczony np. 5 i zawsze piątego doładowują ci ten jeden prezent i 25 zł na konto i przychodzi ci rachunek 25 zł i trzeba zapłacić. I na kartę to możesz sobie doładować 1 miesiąca a 2 już nie a na abonament zawsze ci doładowują. A i jak pójdziesz do salonu Orange to ci wszystko dokładnie wytłumaczą i powiedzą np że przy umowie na 24 miesiące jaki dostaniesz telefon za 2 zł jaki za 50 zł...

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie to jest wygoda abonamentu, mozna dobrac sobie prezent ,ktory bedzie na zawsze, a nie tak jak w prepaidzie tylko na 1-2 miesiace, ale to chyba wszytsko zalezy od potrzeb. Telefony maja w dosc atrakcyjnych cenach, czekam tylko na jakas promocje smartfonow w planie optymalnym dla biznesu, chyba ze juz sie cos pojawilo (?)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...