Skocz do zawartości

Hello Kitty m168 traci zasięg podczas rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z telefonem mojej dziewczyny i mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać. Telefon nie jest z Polski, mianowicie Hello Kitty m168, taki na wzór iPhone'a, albo bardziej MINI iPhone'a. Chodzi o to, że telefon ma zdjętego simlocka i niby powinien działać w każdej polskiej sieci. Okej, sms i wszystkie inne rzeczy faktycznie działają bez zarzutu. Problem pojawia się jednak przy połączeniach. Kiedy ktoś dzwoni do niej połączenie po prostu urywa się po około 30 sekundach, u dzwoniącego pojawia się "błąd połączenia", a u niej, że brak zasięgu. Nie jest to wina karty, ponieważ w innym telefonie działa bez problemu. Nie chodzi także o sieć, ponieważ próbowaliśmy z Plusem i z Orange i ciągle to samo. I próbowaliśmy też z przywracaniem ustawień fabrycznych i też nic nie pomogło. Wie ktoś o co może chodzić? Co jest nie tak? Albo może ktoś miał kiedyś podobny problem ? Jeśli tak to jak go rozwiązaliście?

Tylko proszę o dokładne instrukcję, ponieważ nie ma mnie w kraju i będę musiał wytłumaczyć dziewczynie wszystko jak ma zrobić, więc proszę krok po kroku.

To ten telefon:

http://cgi.ebay.com/Hello-Kitty-Unlocked-Touchscreen-M168-Phone-FREE-GIFT_W0QQitemZ260555110359QQcategoryZ3312QQcmdZViewItem

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...