Skocz do zawartości

słuchawki bluetoth


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuje słuchawek bluetoth do słuchanie muzyki. Chcę je zgrać z telefonem k630 dual sim. Co moglibyście mi polecić w granicach 50 zł na allegro lub 70 w sklepíe? Wiem, że to śmieszne pieniądze, ale narazie nie dysponuje więkrzą kwotą, a ''muzyka niezbędna jak tlen''. Z góry dzięki za odpowiedź. PZDR

edit: oglądalem jak dotąd motorole ht820 ale licze, że znajdzie się coś w miare typu motoroli s9 (kształt i rozmiar)

edit2: podawajcie tylko modele słuchawek jakie polecacie lub z kąd dostać oryginalne do tego phona

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej kup słuchawki na kablu. Dużo lepsza jakość i za tą kasę możesz już kupić coś porządniejszego. Jakie złącze ma k630 dual sim bo jak myślę jest to jakieś chińskie badziewie i nie wiem co tam wetknęli.

Odnośnik do odpowiedzi

Z chińskim badziewiem masz racje. Poszukuje słuchawek bluetoth bo nie potrafię dostać słuchawek na kablu, a o przejściówce na jack 3.5 nie wspomnę.

Odnośnik do odpowiedzi

Wejście jest bardzo podobne do samsunga, ale nie takie samo. Telefonik posiada A2DP. Dla bajeru powiem, źe główne menu jest takie jak w noki.

Ps. Wiem, źe chcecie pomóc, ale ja nadal słuchawek szukam, a jak dotąd nikt nie wspomniał o żadnym modelu

Edit: to są fotki końcówki kabla usb niestety w słabej jakości

http://img9.imageshack.us/gal.php?g=dsc00870er.jpg

Edytowane przez Kamasek
Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja ślepy jestem. Pisze: '' usb cable awm 2725 vw-1 80 (stopni)C 30v 28AWG AND 28AWG/2C TUNG AN'' pisało na izolacji kabla.

Ps poda ktoś model słuchawek?

Odnośnik do odpowiedzi

Wracając do tematu Nic innego poza HT820 w tej cenie nie kupisz. Więc albo te albo lepiej (i taniej) kupić normalny telefon za ~ 200zł i mieć zwykłe słuchawki które możemy dokupić bo złącze jest typowe.

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda. Może wylukam na allegro jakieś tańsze s9. Zmiana telefonu nie wchodzi w gre niestety, raczej nie znajne na niego kupca, a 200 zł nie mam. Ale dzięki. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...