Skocz do zawartości

Samsung M8800 Pixon problem


shadorew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam telefon samsung M8800 Pixon prawie rok. Działało wszystko pięknie aż do czasu kiedy we wtorek przyjechałem do Anglii. Zmieniłem kartę orange na o2. I tutaj jest problem, nie chce połączyć się z siecią o2 ani z żadną inną. Gdy dzwonie wyskakuje mi "błąd połączenia". A gdy manualnie próbuje połączyć się z o2 wyskakuje mi:"Network selection failed" . Nie mam simlocka. Telefon jest z T-mobile. Kupiłem go na allegro od gościa który ma komis . Byłem w serwisie i gość sam nie wiedział co jest nie tak. Przywróciłem ustawienia fabryczne, to samo. Proszę o pomoc!

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuć jeszcze raz soft?? A w Polsce nie było żadnych problemów z siecią??

Włożyłem tak taka i działał. Na to wychodzi że polskie karty sim działają, natomiast angielskie nie ;/ . Odnośnie softa nie umiem reinstalować softów w komórkach .

Odnośnik do odpowiedzi

Może coś skopali przy zdejmowaniu simlocka. Zanieś do serwisu niech go spróbują zrobić (najlepiej niech zaczną od mieszanki soft + simlock).

Odnośnik do odpowiedzi

Może coś skopali przy zdejmowaniu simlocka. Zanieś do serwisu niech go spróbują zrobić (najlepiej niech zaczną od mieszanki soft + simlock).

Dowiedziałem się że kolega z dołu też miał taki problem, i to wina zablokowane jakiegoś kodu na terenie anglii, bo był kradziony. To wyjaśniałoby dlaczego w Polsce działał z polskim sim, a w Anglii z angielską kartą nie działa.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...