Skocz do zawartości

Wyświetlacz Nokia 5200


Adisek

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej nokii 5200 wylał się wyświetlacz. Wyciągnąłem go i wyleciały mi 2 takie plastikowe "pałeczki" są dość małe, jedna biała, druga czarna. Teraz nie wiem gdzie te "pałeczki" zamontować. Ekranik w swoim "slocie" się rusza tylko nie wiem gdzie te 2 części włożyć, żeby wyświetlacz chociaż się zaświecił. Robię to tylko dlatego, ponieważ chcę wiedzieć jak ew. nowy ekranik zamontować. Na górze ekraniku pozrywała się taka czarna taśma.

Odnośnik do odpowiedzi

rozbierz jeszcze raz i delikatnie złóż a i przyjrzyj się czy czegoś nie uszkodziłeś :huh:

a ta taśma to była ta u góry czarna czy te złącze ?

Odnośnik do odpowiedzi

rozbierz jeszcze raz i delikatnie złóż a i przyjrzyj się czy czegoś nie uszkodziłeś :huh:

a ta taśma to była ta u góry czarna czy te złącze ?

Taka czarna. Wszystko wygląda w porządku. Oprócz tego, że jest pęknięty. Tylko, że jak wsadzę bez tych "zabezpieczeń" to się rusza na wszystkie strony.

Odnośnik do odpowiedzi

a sory nie zajarzyłem :rolleyes:

z ekranu już nic nie będzie nowy ekran za jakieś 20 zł na allegro

a jak nowy będzie się ruszał to go delikatnie podklej ale tak tylko delikatnie i nie kropelką najlepiej szkolnym żeby tylko przyłapało na umieszczenie go w obudowie :P

Odnośnik do odpowiedzi

Te dwie "pałeczki" trzymają ekran musisz je odpowiednio włożyć (pasują tylko w jedną stronę więc kombinuj). Jak je włożysz nic nie będzie latało.

Odnośnik do odpowiedzi

nie będę się z tobą sprzeczał to ty miałeś nokie 5200 ;)

Miałem, mam do tej pory i tydzień temu przekładałem ekran z 6070 więc wiem na pewno :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...