Skocz do zawartości

sciphone POMOCY


wania

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item897496996_sciphone_i9_i9_2xsim_java_microsd_do_32gb.html

ludzie co o tym powiecie

potrzebuje 2 opini

czyli jakieś dodatkowe dane jeżeli by ktoś miał:

-ile kolorów

-jak gra

-czy chiński produkty może zastąpić orginał

-lub jakiś link z danymi

z góry dzięki za odpowiedz ;)

Odnośnik do odpowiedzi

o to czy wytrzyma to się nie martwię bo o telefon dbam :rolleyes:

ale zostaje kwestia czy nie rozleci się sam z siebie :unsure:

Jest szansa że ulegnie biodegradacji. ja nie miałem kontaktu ale czytałem w mobility test NOKLI N81 (podróbka noki) i po 2m-cach przestała działać sama z siebie. Ja bym nie ryzykował.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

ale wracając do tematu

poszperałem trochę na temat P 168 mówią że są zadowoleni z wyboru :huh: wcale im to nie przeszkadza że to chińczyk

oczywiście są zagorzali fani oryginałów którzy są na nie :blink:

a szperając dalej najczęstsze problemy to zgubiony rysik albo zgubiona klapka :mellow:

więc dalej stoję za chińczykiem :P na wakacje odłożę to kupie jak mi się nie spodoba to sprzedam B)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Wiesz różni ludzie różnie mówią i innych rzeczy potrzebują. Co do trwałości zależy na jaką sztukę trafisz miałem praktyki w sklepie komputerowym (taka siec dla niewidomych) i oni ściągali od chinoli jakieś pierdoły i tak jak mi mówił ten facet z serwisu zależy jaki się ustrzeli jeden im wyjdzie i chodzi bezproblemowo inna padnie po jakimś bliżej nieokreślonym czasie lub w ogóle nie zadziała.

Ja o tych SciPhonach itp. też słyszałem pochlebne opinie ale takie opinie ludzie wygłaszają zaraz po kupnie lub tydzień po więc nie zawsze są miarodajne.

Żeby nie było nie chcę cię odwodzić sam z tym modelem nie miałem kontaktu chcesz kup wypróbuj, albo się rozczarujesz, albo będziesz zadowolony. W każdym razie zawsze możesz się podzielić z nami uwagami w jakiejś Recenzji/Teście.

Odnośnik do odpowiedzi

ale...........

na allegro znalazłem sprzedawce który daje 12 miesięcy gwarancji i bez problemowo wymienia wadliwe egzemplarze

więc jest nadzieja :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...