Skocz do zawartości

Nokia 6500 slide-nie czyta kart pamięci


mindisco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujący problem:

1 telefon działał normalnie lecz pewnego dnia przestał czytać kartę pamięci jaka może być tego przyczyna?

2 czy czytnik kart pamięci jest w tym modelu wymienny czy jest na przymocowany na stałe?

Jeśli ma ktoś taką nokie w dobrym stanie wizualnym ale np. nie do naprawy lub coś w tym stylu był byma zainteresowany kupnem.

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź czy klapka dobrze dociska ten włącznik koło aparatu albo czy coś tam się nie oberwało (na klapce koło oczka jest wypust który zwiera blaszkę z punktem na płycie dopiero po założeniu klapki i załączeniu tego włącznika telefon wykryje kartę).

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy docisnąłem ten włącznik to karta pamięci 1gb zadziałała, ale telefon zaczął się zacinać i pokazywał komunikat czy sformatować kartę, a gdy włożyłem kartę 2gb telefon nawet nie chciał wejść do menu.

Czy jest to wina softu??

Zmienił bym sobie soft przez zwykły kabel USB?

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm możesz spróbować aktualizacji softu przez NSU (Nokia Software Update do pobrania ze strony Noki). To dla czego nie łączył urwała ci się ta blaszka na klapce czy jak??

Odnośnik do odpowiedzi

Była zgnieciona i wystarczyło ją odgiąć.

Dzięki jutro spróbuje zaktualizować softa dziś już mi się nie chce.

Niestety program niecce mi się uruchomić, przy próbie uruchomienia pokazuje się taki komunikat: Usługa Nokia Software Updater jest obecnie niedostępna. Przepraszamy. Prosimy spróbować później.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...