Skocz do zawartości

Orange Mix -> Play Fresh


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum,

Przejdę do rzeczy - jestem obecnie związany umową z Orange na 2 numery w ofercie Nowy Twój Mix 25 (w sumie 50 zł/miesiąc). Umowa została podpisana na okres 30 miesięcy, a datą wpisaną w papierach jest 25.02.2008. Jak nie trudno obliczyć - umowa kończy się 25.08.2010, tak więc już w te wakacje.

Jestem zainteresowany ofertą Play i chciałbym tam przenieść swój numer, gdy tylko moja umowa z Orange straci ważność. Mam jednak następujące pytania :

1) Obecnie oba numery nie są na mnie (jednego używam ja, drugiego siostra, a właścicielem dla Orange jest mama). W którym momencie powinienem zadbać o przepisanie numerów na odpowiednie osoby (oczywiście wszyscy zainteresowani mają 18 lat) ?

2) Jak powinienem zabrać się za przenoszenie numeru ? Najpierw rozwiązać umowę z Orange (jeśli tak - dokładnie którego dnia mogę to zrobić ? już 25.08, czy dzień później ? Nie chcę by nastąpiło "automatyczne przedłużenie umowy"), czy też lepiej przepisać numer i odrazu złożyć dyspozycję przeniesienia numeru u Play ? A może przepisać numery -> rozwiązać umowę MIX -> przejść na pre-paid orange -> przenieść numer do Play ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że opcja:

Z końcem umowy rozwiązać ją i niech Orange przeniesie ją na pre-paid wtedy na spokojnie przenieść numer do Play. Nie będziesz musiał kombinować ze zmianą abonenta wypełnianiem papierków itp.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...