Skocz do zawartości

Dział Download


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wpadłem na taki pomysł, żeby dodać na forum dział download. Na wielu tego typu forach znajduje się taki dział, a tutaj nie. Możnaby umieścić tam nasze kolekcje tapet, gier, dzwonków, aplikacji, motywów. Na pewno dobre aplikacje czy tapety do pobrania przyciągnęłyby wiele osób do tego forum.

Jeżeli powstałby taki dział na pewno wrzucę coś z moich gier czy tapet na forum.

Czekam na oceny i komentarze co Wy o moim pomyśle sądzicie. :)

Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi

Co my o tym sądzimy jak dla mnie OK pisałem o tym już kilka razy przy okazji zmian jak widać bez echa. Nie wiem czy to kwestia hostingu czy nastawienia admina do utworzenia downloadu. Także jestem zdania ze przyciągnęło by to wielu użytkowników ale cóż zobaczymy może admin napisze tutaj dlaczego tak podchodzi do tej kwestii.

Odnośnik do odpowiedzi

Ok rozumiem.

Miejmy nadzieję, że ruszy coś w tej kwestii. pio ty masz SE czyli mógłbyś wrzucić jakieś motywy na SE. Ja mam Nokie z Symbianem więc aplikacje, gry czy motywy na Symbiana mógłbym wrzucić. Znalazłoby się jeszcze trochę ludzi i można zaczynać. Jak "urusł" by trochę dział Download wtedy trzeba by zacząć promować forum. I tak forum stałoby się popularne. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Motywy na SE, Tapety na SE (i inne z tą rozdziałkom), paczki Gier Java na SE (różne rozdzielczości a także paczki gier działających z sensorem ruchu), softy do SE itp. itd. więc byłoby co wrzucać :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli powstałby taki dział na pewno wrzucę coś z moich gier czy tapet na forum.

Twoich gier? Czy może gier / tapet / dzwonków pobranych gdzieś z internetu?

Nie chcę robić z ForumGSM.pl forum warezowego. Dlatego niezbyt podoba mi się ten pomysł.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, jednak na wielu forach znajduje się taki dział. Można by zrobić tak żeby nie wrzucać gier np. firmy gameloft, a tapety tylko te, które autorzy pozwalają wrzucać do sieci (a wiele jest takich osób ). Dzwonki sam mógłbym przerabiać z całych piosenek.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, jednak na wielu forach znajduje się taki dział. Można by zrobić tak żeby nie wrzucać gier np. firmy gameloft, a tapety tylko te, które autorzy pozwalają wrzucać do sieci (a wiele jest takich osób ). Dzwonki sam mógłbym przerabiać z całych piosenek.

Dzwonek obcięty z całego utworu także narusza prawa :P .

@necik

Owszem gry i utwory są średnio legalne (czyt. to piractwo). Ale już praktycznie wszystkie motywy czy tapety są darmowe softy do telefonów różnego rodzaju programy i modyfikacje także są bezpłatne ew. wymagają zgody autora. Ja mam np. na dysku pokaźną kolekcję softów do Sony Ericssona oraz Instrukcje serwisowe do znacznej ilości modeli SE. Owszem można znaleźć to w sieci i podesłać link do innego forum ale nieco się to kłóci przynajmniej w moim przypadku z:

5. Prawa i obowiązki moderatorów

Moderator nie może:

- nie może reklamować innych serwisów o tematyce GSM;

Odnośnik do odpowiedzi

Necik: powtórzę to co mówiłem X czasu temu będąc modem - nadpisz ze administracja forum NIE ODPOWIADA za tresci publikowane/udostępniane przez użytkowników. Całkowicie rozumiem Twoje obawy, jednak jest zapotrzebowanie na taki dział, niestety nawet najlepsze Forum GSM bez downloadu traci...

Sam chętnie podzielę sie moimi zbiorami - s60 v2/v3 ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Necik: powtórzę to co mówiłem X czasu temu będąc modem - nadpisz ze administracja forum NIE ODPOWIADA za tresci publikowane/udostępniane przez użytkowników. Całkowicie rozumiem Twoje obawy, jednak jest zapotrzebowanie na taki dział, niestety nawet najlepsze Forum GSM bez downloadu traci...

Sam chętnie podzielę sie moimi zbiorami - s60 v2/v3 ;)

Dokładnie popieram. W dodatku pliki są na zewnętrznych serwerach więc użytkownik umieszcza tylko informacje o plikach co samo w sobie nie jest przestępstwem. Co innego gdybyś miał hosting i na nim umieszczał pliki i zamieszczał linki do nich wtedy możesz skończyć jak amin serwisu odsiebie.pl.

Przykładowy regulamin działu z forum sisx.pl

Materiały występujące na tym forum pełnią rolę edukacyjną lub reklamową, należy je usunąć po upływie 24 godzin od chwili ukończenia pobierania ! Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za materiały umieszczone przez użytkowników serwisu!

Pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

- Kategoryczny zakaz podawania(reklamowania) linków na inne strony lub fora o podobnej tematyce.

- Zakaz pisania postów nie wnoszących nic do tematu, w każdym z for.

- Do działu "Filmy" dodajemy tylko skompresowane filmy pod nasze nokie (240x320) max (360x640) dla s60v5. Około 200mb. Żadnych linków do filmów 700mb na kompa. To nie jest forum warezowe.

-Linki do plików proszę podawać w tagach hide lub code.

W miarę potrzeb ten dział będzie rozszerzany o dodatkowe podpunkty.

Ilość ostrzeżeń:

- 2 = zakaz pisania.

- 3 = zakaz wejścia na forum.

Jeśli to nie pomoże = ban na IP oraz kasacja konta.

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat taki tekst jak ten poniżej to pic na wodę, mit powtarzany od X lat.

Materiały występujące na tym forum pełnią rolę edukacyjną lub reklamową, należy je usunąć po upływie 24 godzin od chwili ukończenia pobierania ! Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za materiały umieszczone przez użytkowników serwisu!

Pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Odnośnik do odpowiedzi

no dokladnie ;) raczej zaden user na to nie spojzy, ale Ty masz czyste rece ;) poza tym - nie zalaczniki, a jedynie linki ;p

//Dokładnie Zaredir dokładnie, Dobrze prawi polać mu :D

//Pisałem o tym wcześniej z resztą że zamieszczamy tylko informacje nie pliki

//pio075

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat taki tekst jak ten poniżej to pic na wodę, mit powtarzany od X lat.

To twoje forum zrobisz co chcesz ale jak pisał Zaredir

Całkowicie rozumiem Twoje obawy, jednak jest zapotrzebowanie na taki dział, niestety nawet najlepsze Forum GSM bez downloadu traci...

a zauważ że fora warezowe czy nawet zwykłe GSM z downloadem nie są masowo zamykane więc bez przesady.

BTW ale o dział Nowości ze świata GSM (nazwa przykładowa) cię nie zamkną a gdyby wybrać kogoś na newsmena aby dodawał najświeższe info ze świata GSM (ostatnio Syntium w dziale operatorzy zarzucał takie newsy) i dać mu możliwość moderacji działu. Była o tym mowa np. tu: http://forumgsm.pl/topic/5052-nowe-subforum/ i przy okazji aktualizacji skryptu.

A włanie czytałeś o problemie z systemem oceniania tzn. nie można przyznawac plusów.

Odnośnik do odpowiedzi
skończyć jak amin serwisu odsiebie.pl.

eee nie, u nas to nie przejdzie. Policję zatrzyma się na pytaniu rejestracyjnym.

Nie bawmy się w takie drobiazgowe podziały, bo to runie w przebiegach. Albo zrobimy dział z ogólnym Downloadem z tematami/softami/grami, albo w ogóle nie tworzymy tego działu.

Newsy ze świata to już całkiem inna działka. Ale jest już temat, więc nie spamujmy o tym tutaj.

Odnośnik do odpowiedzi

Przydałoby się przytoczyć jakiś jednoznaczny zapis dot. legalności, tudzież ryzyka związanego z umieszczaniem linków do nielegalnego oprogramowania na forum i ew. odpowiedzialności Administracji za takie coś.

Postanowiłem zaczerpnąć informacji z forum ds. prawa. Dostałem następującą informację:

w ogólności właściciel forum nie odpowiada za działania użytkowników, aż do momentu pozyskania wiedzy o bezprawnych ich działaniach. Zapoznaj się z USTAWĄ z dnia 18 lipca 2002 r. "o świadczeniu usług drogą elektroniczną", a w szczególności z Art.14., który określa zakres odpowiedzialności właściciela forum za treści zamieszczane przez użytkowników.
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 13 years later...

Автосервис для Машинки: В случае если ваша машинка начала странности творить, не тревожтесь, у нас есть волшебники, которые починят ее. Масло, тормоза, движок — они там в данном шарят!

Возводим Сайты: Желаете собственный собственный космический сайт? У нас есть дети, которые могут это устроить. Красиво, понятно, несложно. В том числе и если вы в вебе чайник — не жутко, они растолкуют.

Помощь с Компом: Если у вас компьютер тупит, как я в арифметике, не переживайте! Мы вас спасем. Микробы, глюки, чудеса — наши эксперты разберутся.

Бизнес-Советы: Мечтаете о собственном бизнесе, но не понимаете, с чего же стоит начать? Мы не бизнесмены, и у нас тут есть ценители, коие дадут совет, как не "попасть в грабли".

Шопинг онлайн: Интернет-магазин для тех, кто любит нажимать кнопки и получать посылочки. Тут багаж от наших приятелей, проверено — качество отличное!
[url=https://kmb.md/]https://kmb.md/[/url]

Поддержка и Общение: У нас как в большой семье, только онлайн. Мы готовы помочь, поддержать, поболтать. Время от времени просто важно, чтобы был кто-то рядом.

Инновации и Крутые Штуки: Ну и конечно, мы смотрим за последними трендами и подкидываем вам заманчивых штукенций. Девайсы, свежие релизы — мы в курсе и готовы разделиться.

Понятно и Откровенно: Тут никто не будет вас заваливать сложными словами либо техническим жаргоном. Все очень просто и понятно, как детям.

Доверие и Дружба: Мы не просто вебсайт, мы приятели. Практически постоянно рады вашим вопросам и предложениям. Мы доверяем вам, и вам продоставляется возможность доверять нам.

Итоги и Спасибо: Вот эти у нас приключения. Мы здесь, дабы помочь вам, не зависимо от того, как вы в чем-то разбираетесь. Имущество пожаловать в нашу интернет-семью!

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...