Skocz do zawartości

[W595] Nie włacza sie - po wymianie taśmy.


madejaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników tego Forum ;) Jestem tu nowy,mam problem związany z sony ericssonem w595. A mianowicie padła w nim najprawdopodobniej tasma. Wszystko sie elegancko właczało,dzwiek na początku wibra podświetlenie itp. ekran nic nie wyswietlał. Więc zabrałem się do roboty. Zamówiłem tasme i postanowiłem ją wymienc. Zrobiłem wszystko tak jak było w instrukcji(service) który znalazłem na google. Tasme wymieniłem. Poskręcałem,i niestety,telefonik umarł... Nie włacza sie :( Co moze być przyczyna?

Edytowane przez vel.Syntium
zmiana nazwy tematu.
Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Sprawdź jeszcze czy stara taśma wizualnie jest ok nie ma pęknięć przetarć itp. Jeżeli jest ok włóż starą taśmę a telefon potraktuj SEUSem (Sony Ericsson Update Service do pobrania z oficjalnej strony SE) i zobacz po aktualizacji jak się będzie zachowywał.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

ok dzisiaj to sprawdze. założyłem stara tasme(nieoryginalna) i działa.

Dokładnie. Sprawdź jeszcze czy stara taśma wizualnie jest ok nie ma pęknięć przetarć itp. Jeżeli jest ok włóż starą taśmę a telefon potraktuj SEUSem (Sony Ericsson Update Service do pobrania z oficjalnej strony SE) i zobacz po aktualizacji jak się będzie zachowywał.

tzn założyłem oryginalna tasme i włącza sie. Założe nie oryginalna,nie włącza sie. Po wymianie softu działa. Jak otworze slider to kreski sie robią na wyswietlaczu. jak zamkne,to jest dobrze,i po czasie sie psuje po 1minucie. Więc to chyba tasma... :(

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...