Skocz do zawartości

niezrozumiane


marcin2084

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... nie rozumiem waszych dasow co do playa ja mam juz 2 lata wtym roku chce znimi przedluzyc umowe bo mysle ze nie robia wiekszych problemow jakich kolwiek raz mi tylko faktura nie przyszla na czas i zadzwonilem donich to po 3 dniach dostalem nowa kazda mi reklamacje uznawali nawet telefonu bez karty gwarancyjne bo ja zgubilem co do play online ztego co wiem to szybkosc transferu zalerzy od zasiegu czym lepszy zasieg tym szybciej chodzi net i tak jest w kazdej sieci moj brat tak ma zawsze jak sie laczy to max kresek raz mial 3 ale to bylo winnym miejscu fakt druga kolezanka na tez playa online i niestety max 3kreski wracajac do rzeczy twierdze ze kazda siec zawsze bedzie robic problemy np. zrozwiazanie umowy wiadomo chodzi o kase i beda cie kusic promocjami zebys znimi zostal jak najdluzej ja np bardzo sie przejechalem na orange dlateo znich zrezygnowalem. wiem troche chaotycznie to wszystko napisalem ale powinniscie wiedze ze gdzie jest netia czyli glowny udzialowiec playa to zawsze beda problemy i tak na konie moja mala rada ZAWSZE CZYTAJCIE UWAZNIE UMOWY JESLI JEJ NIE ROZUMIESZ PRZECZYTAJ DRUGI TRZCZI AZ DO ZROZUMIENIA LUB ZAPYTAJ SPRZEDAWCE to mysle ze nie bedzie problemow zadnych pozdrawiam

// Użyj funkcji "Edytuj", tytuł oraz opis każdego nowego tematu powinien precyzyjnie i jednoznacznie określać treść wątku.

// Syntium

Edytowane przez vel.Syntium
Odnośnik do odpowiedzi

Pracujesz w marketingu Play czy co:blink:

Jeśli sieć chce kogoś orżnąć na 1k to chyba ma prawo się skarżyć. Czy masz jakiś zapis w umowie że play regularnie łączy z netem aby nabić sobie kieszeń na rozwój więc użytkownik ma to traktować jako cegiełkę na rozwój firmy?

le powinniscie wiedze ze gdzie jest netia czyli glowny udzialowiec playa to zawsze beda problemy

co to za wyjaśnienie jakby morderca powiedział że zabił sąsiada bo ten przejechał jego chomika to byś go uniewinnił??

To samo mogę napisać o Orange przez 6 lat mam u nich abo i jak do tej pory miałem jeden problem po przedłużeniu umowy nie dostałem jednego z obiecanych bonusów. Wystarczył 1 telefon do BOKu gdzie miła pani poinformowała mnie że pakiet za chwilę wyląduje na koncie i jeszcze przed końcem rozmowy dostałem SMS z informacją o aktywacji pakietu a za chwilę doszedł drugi z przeprosinami.

Odnośnik do odpowiedzi

nie rpacuje poprostu jestemich klientem i jak dotej pory nie mialem znimi problemu a z orange za kazdym razem a to znetem to podaje zyciowe przyklady wiec nadal nie rozumie dasow ludzi ktorzy nie sprawdza w swojej okolicy zasiegu neta online i go kupuja a poznie wielkie pretensje do operatora a co do neti to wiem ze wala duze walki na swoich klientach

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

sluchajlinkow ci zadnych nie podam poniewaz wyczytalem to w madrej gazecie z jakies pol roku temu ze netia jeden z glownych udzialowcow playa ma duze problemy ze stacjonarna siecia a play ztego co pamietam skalda sie z 4 udzialowcow dlatego glowna nazwa play to p4

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...