Skocz do zawartości

Problem z kartą pamięci w K1


rozpierdalac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam telefon Motorola K1 jako że ma on bardzo mało pamięci postanowiłem dzisiaj dokupic Karte pamieci. Kupiłem więc karte microSD 2gb, która zamieścili mi od razu w telefonie. Wchodziłem w opcje telefonu i pamięci rzeczywiście pamięci przybyło o 2gb. Tylko problem polega na tym, że gdy chce dodac pliki do telefonu to wyświetla się komunikat, że pamięci w telefonie nie ma. Wygląda to tak jak gdyby przy dodawaniu tych plików telefon nie widział tej karty pamięci (Która niby tam jest). Da się coś z tym zrobić? A może trzeba zaznaczyc jakąś opcje żeby pliki zapisywały sięna karcie? Dodam jeszcze że pliki te dodawałem poprzez ten program, który dołanczali przy zakupie. Zmieściłem tylko tyle piosenek ( 3 ) ile mieściło się w normalnej pamięci telefonu. Reszta już się nie mieściła :(

Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to bardzo prosze o pomoc...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Uzywasz programu czy przez windowsa to robisz??

Wejdz w Ustawienia=>Połączenia=>Ustawienia USB i w trybie USB daj Karta Pamieci.

Po tej operacji smialo mozesz wgrywac nutki bez pomocy programu ktory "podarowala"nam motorola lecz przez Windows gdyz telefon widziany jest jako zwykla pamiec przenosna...

Jesli to nie zadziala to problem z Karta...

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...